در حال حاضر خیلی سخت است که شیوع ویروس کرونا را نادیده بگیریم و طوری رفتار کنیم که انگار وجود ندارد. اما در این شرایط، سرگرمی‌های مختلف از جمله بازی‌...

در حال حاضر خیلی سخت است که شیوع ویروس کرونا را نادیده بگیریم و طوری رفتار کنیم که انگار وجود ندارد. اما در این شرایط، سرگرمی‌های مختلف از جمله بازی‌های ویدئویی یکی از بهترین‌ روش‌ها برای فاصله گرفتن از این رویداد ناگوار هستند. این‌طور که به نظر می‌رسد، تهیه‌ کننده‌ی Animal Crossing: New Horizons نیز با این‌که به خاطر شرایط فعلی ناراحت است، اما با این‌حال اعتقاد دارد که بازی‌بازان باید تا جایی که می‌توانند از سرگرمی‌های خود لذت ببرند.

آقای هیساشی نوگامی (Hisashi Nogami) در طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Verge در مورد کمپین‌ها و درخواست‌های طرفداران برای عرضه‌ی زودهنگام New Horizons صحبت کرد. وی توضیح داد که نینتندو، مثل هر شرکت دیگری، خبر نداشت که وضعیت جهان در نهایت به شرایط فعلی می‌رسد. با این‌که در دوران ناخوشایندی به سر می‌بریم، اما آقای نوگامی امیدوار است که این بازی بتواند به کسانی در حال حاضر در روند زندگی فعلی آن‌ها مشکلاتی به وجود آمده است و به سختی می‌توانند با شرایط کنار بیایند، کمک کند:

ما زمان زیادی است که در حال برنامه‌ریزی برای این بازی بوده‌ایم. به همین خاطر، هم‌پوشانی زمان‌بندی فعلی با اتفاقاتی که هم‌اکنون در سراسر دنیا در حال رخ دادن هستند، بسیار ناخوشایند است. من به خاطر رویداد‌هایی که در سرتاسر جهان جریان دارند، ناراحت هستم و اشتیاقم را از دست داده‌ام. با توجه به این زمان‌بندی، امیدواریم که تعداد زیادی از طرفداران Animal Crossing از این بازی به عنوان یک فرار استفاده کنند تا بتوانند در این شرایط سخت لذت ببرند.

در ادامه خانم آیا کیوگوکو (Aya Kyogoku)، کارگردان بازی Animal Crossing: New Horizons، اضافه کرد که «عرضه‌ی هم‌زمان بازی در سراسر جهان» کاملاً مناسب سری Animal Crossing است و با توجه به وضعیت فعلی، روشی عالی برای ارتباط برقرار کردن با خانواده و دوستان محسوب می‌شود.

بازی Animal Crossing: New Horizons هم‌اکنون به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

نظر شما چیست؟ آیا با صحبت‌های آقای نوگامی موافقید؟