به گزارش ایرنا، در بیست و دومین روز از دی‌ماه، بسته ورزشی ایرنا در حالی تقدیم شما می‌شود که حال و هوای شهرآورد پایتخت در آن موج می‌زند. همراه ما باشید. تساوی تماشایی در آزادی؛ نجات فکری در دقیقه ۹۳ نود و چهارمین شهرآورد پایتخت بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس به تسا...

به گزارش ایرنا، در بیست و دومین روز از دی‌ماه، بسته ورزشی ایرنا در حالی تقدیم شما می‌شود که حال و هوای شهرآورد پایتخت در آن موج می‌زند. همراه ما باشید.

تساوی تماشایی در آزادی؛ نجات فکری در دقیقه ۹۳

نود و چهارمین شهرآورد پایتخت بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس به تساوی تماشایی دو بر دو به اتمام رسید. جزییات بیشتر در اینجا قابل دسترسی است.

مس‌سونگون در میان برترین تیم‌های باشگاهی فوتسال جهان

تیم مس سونگون ورزقان قهرمان سه دوره متوالی لیگ برتر به عنوان یکی از ۱۰ باشگاه برتر فوتسال جهان در سال ۲۰۲۰ برگزیده شد. توضیحات تکمیلی را در اینجا بخوانید.

مطهری پوکر کرد و پشت سر سامره ایستاد

ارسلان مطهری برای چهارمین بار دروازه پرسپولیس را باز کرد و زننده دومین گل سریع تاریخ شهرآورد شد. ادامه این مصاحبه را در اینجا مطالعه کنید.

زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون نجات غریق و غواصی مشخص شد

معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که مجمع عمومی انتخابی فدراسیون نجات غریق و غواصی هفتم بهمن ماه امسال برگزارمی شود. با کلیک بر روی اینجا، خواننده این مصاحبه اختصاصی باشید.

"کینگ کازو" حداقل تا ۵۴ سالگی بازی می‌کند

ستاره پا به سن گذاشته فوتبال ژاپن قرارداد خود را یک سال دیگر با باشگاه یوکوهاما تمدید کرد. جزییات تکمیلی را در اینجا مطالعه کنید.

انجمن گلف آمریکا با ترامپ قطع همکاری کرد

انجمن تورهای گلف حرفه‌ای آمریکا قرارداد خود را با باشگاه گلف دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا فسخ و اعلام کرد که رقابت‌های قهرمانی گلف ۲۰۲۲ در باشگاه ملی گلف ترامپ در بِدمینیستر برگزار نخواهد شد. ادامه این خبر را در اینجا بخوانید.

گل‌محمدی: حق پرسپولیس برد بود/ماندن رسول‌پناه تبعات بدی دارد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران، گفت: در دقایق پایانی تمرکز خودمان را از دست دادیم و از لحاظ فوتبالی حق تیم ما برد بود. ادامه این مصاحبه را در اینجا مطالعه کنید.

فکری: تا لحظه آخر جنگیدیم/در شهرآورد تیم بدتر نتیجه بهتری می‌گیرد

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران، گفت: هواداران باوجود نبودن در ورزشگاه شاهد بازی زیبایی بودند؛ در نیمه دوم اشتباهاتی داشتیم اما بازیکنانم تا لحظه آخر جنگیدند. توضیحات تکمیلی را در اینجا بخوانید.

عبدیان: پاداشی برای تساوی نداریم/ از عملکرد بازیکنان راضی نیستم

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه پاداشی برای تساوی به اعضای این تیم پرداخت نمی‌شود، گفت: از عملکرد بازیکنان در شهرآورد راضی نیستم اما در فوتبال برخی اوقات بازی گره می‌خورد. جزییات بیشتر در اینجا قابل دسترسی است.

فنایی: بازیکن استقلال باید اخراج می‌شد

 پیشکسوت داوری ایران با ارزیابی عملکرد داور شهرآورد نود و چهارم گفت که داور باید بازیکن استقلال را به دلیل خطای عمد بر روی مهاجم پرسپولیس در ابتدای نیمه دوم اخراج می‌کرد. ادامه این مطلب را اینجا بخوانید.

پیروانی: در شهرآورد ۹۴ حق به حق‌دار نرسید

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در شهرآورد مستحق پیروزی بودیم اما حق به حق‌دار نرسید.لینک این خبر را در اینجا ببینید.