روابط عمومی هیات تنیس روی میز شهرستان گراش، در گزارش روز چهارشنبه خود با بیان این مطلب به نقل از رییس این هیات اظهار داشت: رقابت‌های لیگ دسته یک باشگاه‌های بزرگسالان کشور با حضور ۱۱ تیم و در...

روابط عمومی هیات تنیس روی میز شهرستان گراش، در گزارش روز چهارشنبه خود با بیان این مطلب به نقل از رییس این هیات اظهار داشت: رقابت‌های لیگ دسته یک باشگاه‌های بزرگسالان کشور با حضور ۱۱ تیم و در ۲ گروه برگزار خواهد شد.

مرتضی موغلی افزود: تیم‌های مبنا تهران، هیات گراش، عقاب نهاجا تهران، مقاوت بسیج تندگویان اصفهان، کسما شیراز، لیدومای شیراز، ستارگان اصفهان، هیات ملارد، ایرانیان کرج، هیات امیدیه و دبیری تبریز در لیگ دسته یک باشگاه های کشور حضور دارند.

به گفته وی، تیم هیات تنیس روی میز گراش در گروه ۲ این رقابت‌ها به مصاف عقاب نهاجا تهران، لیدومای شیراز، ستارگان اصفهان، هیات امیدیه و دبیری تبریز خواهد رفت.

او بیان کرد: مهدی رام یارپور، محمدمهدی آخوندی، مسعود درویشی، محمدحسن سبزواری و مبین علیپور به سرمربیگری و مربیگری عبدالهادی و مرتضی موغلی و سرپرستی حسین درویشی تیم هیات گراش را تشکیل می‌دهند.

این رقابت‌ها با توجه به شیوع کرونا به صورت متمرکز از امروز (سیزدهم اسفندماه ۹۹) در تهران برگزار خواهد شد.

رییس هیات تنیس روی میز گراش گفت: همچنین تیم تنیس روی میز شهرستان گراش در رده نوجوانان و جوانان باشگاه‌های کشور حضور یافت و توانست مقام سوم این رقابت‌ها را کسب کند.

موغلی اضافه کرد: رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز باشگاه‌های نوجوانان و جوانان کشور در سال ۹۹ به دلیل شرایط خاص کرونایی، در یک مرحله و از تاریخ ببست و نهم بهمن تا دوم اسفندماه ۹۹ در خانه پینگ‌پنگ اصفهان و با حضور ۱۳ تیم برگزار شد.

وی، با بیان اینکه سابقه‌ حضور تیم‌های گراشی در لیگ برتر تنیس روی میز کشور به سال ۸۵ برمی‌گردد، اظهار داشت: در آن سال، تیم گراش جوان مقام پنجم لیگ برتر را کسب کرد و در سال ۸۹ نیز تیم ستاره آبی این شهرستان در لیگ برتر حضور داشت و به مقام هفتم رسید.

شهرستان گراش در فاصله ۳۵۹ کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد.