خبرورزشی - باشگاه نفت مسجد سلیمان بعد از اینکه محمود فکری را به عنوان سرمربی تیم در فصل جدید انتخاب کرد به صورت موازی با سیروس پورموسوی هم وارد مذاکره شد و بعد از اینکه با محمود فکری...

خبرورزشی -

باشگاه نفت مسجد سلیمان بعد از اینکه محمود فکری را به عنوان سرمربی تیم در فصل جدید انتخاب کرد به صورت موازی با سیروس پورموسوی هم وارد مذاکره شد و بعد از اینکه با محمود فکری بر سر یکی از بندهای قرارداد به توافق نرسید به سرعت برق و باد سیروس پورموسوی را به عنوان سرمربی جدید معرفی کرد و همان شب محمد طیبی را به عنوان بازیکن جدید به خدمت گرفت. 

این روزها و در حالی که سیروس پورموسوی سرمربی تیم است یکی از مدیران اجرایی تیم با محمود فکری در تماس است و اقداماتی انجام داده که موجب ناراحتی سیروس پورموسوی شده و شاید به همین بهانه سرمربی فصل گذشته صنعت نفت آبادان شهر مسجد سلیمان را ترک کند!

نکته جالب اینکه تمرینات تیم نفت مسجد سلیمان هنوز شروع نشده است در حالی که کمتر از یک ماه به زمان آغاز بازی های لیگ برتر باقی مانده است و تاکنون باید از تمرینات همه تیم های لیگ برتری دو هفته سپری شده باشد. 

در صورتی که سیروس پورموسوی اردوی تیم نفت مسجد سلیمان را ترک کند یک بار دیگر محمود فکری به اردوی تیم برخواهد گشت!

محمود فکری بعد از اینکه با باشگاه نفت مسجد سلیمان بر سر یکی از بندهای قرارداد به توافق نرسید برای باشگاه آرزوی موفقیت کرد.

در یکی از بندهای قرارداد او آمده بود در صورت سه شکست، یک طرفه از سوی باشگاه برکنار خواهد شد. جالب اینکه این شرط در قرارداد سیروس پورموسوی نیامده است.