تیم فوتبال پرسپولیس که پیش از این قهرمانی خود را در لیگ نوزدهم قطعی کرده بود در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف میزبان خود نساجی مازندران رفت. این بازی در ورزشگاه وطنی قائمشهر به انجام رسید و با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه پیدا کرد. پرسپولیس پس از هفت پیروزی متوالی در ای...

تیم فوتبال پرسپولیس که پیش از این قهرمانی خود را در لیگ نوزدهم قطعی کرده بود در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف میزبان خود نساجی مازندران رفت. این بازی در ورزشگاه وطنی قائمشهر به انجام رسید و با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه پیدا کرد.

پرسپولیس پس از هفت پیروزی متوالی در این دیدار نتوانست به سه امتیاز برسد و دومین بازی در طول مربیگری یحیی در مسابقات داخلی بود که این سرمربی به برتری نرسید. یک بار مقابل استقلال و یک بار در برابر نساجی. اما یک رکورد بزرگ دیگر نیز برای پرسپولیس از دست رفت. آنها پس از ۱۰ مسابقه متوالی که در خارج از خانه و به عنوان تیم میهمان برنده شده بودند در رسیدن به این امر برای یازدهمین بار ناکام بودند و امتیازات را تقسیم کردند.

آخرین باری که پرسپولیس در یک بازی خارج از خانه نبرده بود؛ ۳۰۲ روز قبل بود که این تیم با هدایت گابریل کالدرون در چارچوب هفته ششم به مشهد رفت و در برابر شهرخودرو با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. شهرخودرویی که سرمربی‌اش یحیی گل‌محمدی بود. حالا فکری با تقلید از یحیی توانست پرسپولیس را متوقف کند. با این وجود سرخپوشان تهرانی همچنان در ۱۱ بازی اخیر خارج از خانه خود باختی نداشته‌اند. ۲ برد و یک باخت دیگر را هم به آمار خارج از خانه پرسپولیس در این فصل اضافه کنید.

 آنها در ادامه فصل باید تنها در خانه گل‌گهر به میدان بروند. فعلا پرسپولیس از ۶۳ امتیازی که به دست آورده ۳۴ امتیاز را در بیرون از خانه به دست آورده است. یعنی بیش از نیمی از امتیازات را آنها تا به حال در بیرون از خانه( ۱۱ برد، یک تساوی و ۲ باخت) داشته‌اند.