تاریخ پخش فصل چهارم سریال روان‌شناختی You در سرویس استریم نتفلیکس تغییر کرده است. فصل چهارم سریال هیجانی و روان‌شناختی You تغییر کرده و طرفداران آن می‌توانند خیلی زودتر از آن چه که می‌پنداشتند، به تماشای ماجراجویی‌های جو گلدبرگ با هنرنمایی پن بدجلی (Penn Badgley) بپردازند. زیرا کمپانی نتف...

تاریخ پخش فصل چهارم سریال روان‌شناختی You در سرویس استریم نتفلیکس تغییر کرده است.

فصل چهارم سریال هیجانی و روان‌شناختی You تغییر کرده و طرفداران آن می‌توانند خیلی زودتر از آن چه که می‌پنداشتند، به تماشای ماجراجویی‌های جو گلدبرگ با هنرنمایی پن بدجلی (Penn Badgley) بپردازند. زیرا کمپانی نتفلیکس اعلام کرده که این سریال زودتر از موعد مقرر در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

این سریال که حول محور صاحب یک کتاب‌فروشی عجیب و غریب به نام گلدبرگ می‌باشد، ماجرای عاشق شدن او را روایت‌ می‌کند که برای رسیدن به عشقش حاضر است تا هر مانعی را از سر راه برداشته و حتی دست به قتل انسان‌های مختلف نیز بزند.

تبلیغات

این مجموعه که برگرفته از داستان‌های کارولین کپ‌نس (Caroline Kepnes) می‌باشد، از بازیگرانی همچون گرگ برلانتی (Greg Berlanti) و سرا گمبل (Sera Gamble) تهیه شده است، از بازیگرانی همچون الیزابت لیل (Elizabeth Lail)، لوکا پادووان (Luca Padovan)، زک چری (Zach Cherry)، شای میتچل (Shay Mitchell)، ویکتوریا پدرتی (Victoria Pedretti) و جنا اورتگا (Jenna Ortega) بهره می‌برد.

طبق اعلامیه جدید کمپانی تفلیکس، فصل چهارم سریال You با زمان‌بندی جدیدی در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت. بدین صورت که بخش نخست فصل چهارم در تاریخ 9 فوریه 2023 (20 بهمن) و بخش دوم یک ماه بعد در تاریخ 9 مارس 2023 (18 اسفند) از طریق سرویس استریم نتفلیکس پخش خواهد شد.

منبع: کولایدر