هرچه که می‌خواهید از استودیو دایس (DICE) بگویید، اما این استودیو معمولا پشیتیبانی‌های حرفه‌ای و پرقدرتی را پس از عرضه‌ی بازی‌های خود انجام داده است. Star Wars Battlefront 2، عنوان...

هرچه که می‌خواهید از استودیو دایس (DICE) بگویید، اما این استودیو معمولا پشیتیبانی‌های حرفه‌ای و پرقدرتی را پس از عرضه‌ی بازی‌های خود انجام داده است. Star Wars Battlefront 2، عنوانی که در ابتدا نتوانست رضایت طرفداران و جامعه‌ی بازی‌بازان را کسب کند، تا تبدیل شدن به یک بازی تماشایی، پیوسته موردتوجه این استودیوی سوئدی قرار داشت. همچنین عنوان دیگر ساخت این استودیو، Battlefield V هم محتواهای اضافی متعدد و بزرگی را پس از انتشار خود دریافت کرد.

حال شاهد این هستیم که بازی Battlefield 2042، جدیدترین ساخته‌ی استودیو دایس که بناست اواخر سال جاری برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس/سری اس، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و همچنین برای پلفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود، در سال اول عرضه‌ی خود چهار بتل‌پس (Battlepass) را، در جریان چهار فصل محتوایی خود دریافت خواهد کرد. این فصول بازی علاوه‌بر مکان‌های تازه، شخصیت‌های قابل بازی جدیدی را هم به آن اضافه خواهند کرد.

هرچند الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، ناشر بازی موردبحث، هنوز برنامه‌ی کامل خود برای این بازی را اعلام نکرده، اما وبلاگ پلی‌استیشن به این موضوع اشاره کرده است که نقشه‌های جدیدی که برای بازی Battlefield 2042 منتشر می‌شوند، به صورت رایگان در اختیار همه‌ی بازی‌بازان قرار خواهند گرفت. در همین حین، تمرکز بتل‌پس‌های بازی مذکور بر آیتم‌های تزئینی و ترینکت‌ها (Trinket) خواهد بود.