به‌نظر می‌رسد که بازی بتل رویال Call of Duty: Warzone همچنان به موفقیت‌های خود ادامه می‌دهد. شرکت اکتیویژن (Activision) به‌تازگی...

به‌نظر می‌رسد که بازی بتل رویال Call of Duty: Warzone همچنان به موفقیت‌های خود ادامه می‌دهد. شرکت اکتیویژن (Activision) به‌تازگی آمار جدیدی از تعداد بازی‌بازان این بازی را منتشر کرد. طبق اعلام این شرکت، تعداد بازی‌بازان این بازی در همه‌ی پلتفرم از مرز ۶۰ میلیون نفر عبور کرده است.

علاوه‌براین، اکتیویژن تایید کرده است که در زمان عرضه‌ی نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Call of Duty، به پشتیبانی از Call of Duty: Warzone ادامه خواهد داد. این بازی در یک ماه اول انتشار خود توانست آمار بیش از ۵۰ میلیون بازی‌باز را ثبت نماید. حال پس از گذشت یک ماه، این آمار با بیش از ۱۰ میلیون افزایش به بیش از ۶۰ میلیون بازی‌باز رسیده است. در همین راستا، مدتی پیش عرضه‌ی این بازی به صورت رسمی برای کنسول‌های نسل بعدی اکس‌باکس سری اکس و پلی‌استیشن ۵ تایید شد.

بازی Call of Duty: Warzone هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را به قلم محمد آریامقدم مطالعه بفرمایید. همچنین به‌تازگی سازنده‌ی این بازی صحبت‌هایی را در خصوص آینده‌ی آن مطرح کرده است که می‌توانید خبر آن را از طریق این لینک مشاهده و مطالعه کنید.