به گزارش ایرنا از خبرگزاری "شهاب" فلسطین، روزنامه "یسرائیل هیوم"(اسرائیل امروز) چاپ سرزمین‌های اشغالی نوشت که این جوانان در صدد عبور از نرده‌هایی هستند که در مرز با اسرائیل ایجاد شده است....

به گزارش ایرنا از خبرگزاری "شهاب" فلسطین، روزنامه "یسرائیل هیوم"(اسرائیل امروز) چاپ سرزمین‌های اشغالی نوشت که این جوانان در صدد عبور از نرده‌هایی هستند که در مرز با اسرائیل ایجاد شده است.

از سوی دیگر هزاران شهروند اردنی مجدد در سالروز اشغال فلسطین و همزمان با ادامه جنایت ارتش رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه مقابل سفارت این رژیم در امان دست به تظاهرات زدند.

مردم ترکیه نیز به مانند مردم اردن در آنکارا در برابر سفارتخانه رژیم صهیونیستی تجمع کرده و به حملات بی رحمانه این رژیم علیه مردم بی دفاع غزه اعتراض کردند.

 هزاران نفر از مردم کشورهای مختلف آسیایی از جمله بنگلادش، مالزی، اندونزی، ژاپن نیز علیه جنایات و حمله سبعانه رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی و مردم غیرنظامی در عزه در خیابان ها تجمع اعتراضی برپا کردند و از جامعه بین الملل و دولت های خود خواستند که برای پایان دادن به خشونت ها مداخله کنند.

از سرزمین‌های اشغالی نیز خبر می رسد که رژیم صهیونیستی برج‌های "مشتهی"  را در غزه بمباران کرده است و برج "القاهره" در جنوب غزه نیز هشدار تخلیه این برج را دریافت کرده‌اند.

از سوی دیگر منابع عبری زبان اعلام کردند، "امیر اوحانا" وزیر امنیت داخلی این رژیم درصدد اعزام نیروهای یگان متسادا وابسته به سازمان زندان‌های صهیونیستی به سرزمین‌های اشغالی ۱۹۴۸ جهت کمک به پلیس برای سرکوب تظاهرکنندگان فلسطینی است.