خبرورزشی - سرمربی تیم استقلال در دیدار اول این تیم در جام حذفی مقابل نود ارومیه دروازه‌بان اصلی تیمش را نیمکت‌نشین کرد. علیرضا رضایی که در ابتدای فصل جاری از باشگاه پیکان ب...

خبرورزشی -

سرمربی تیم استقلال در دیدار اول این تیم در جام حذفی مقابل نود ارومیه دروازه‌بان اصلی تیمش را نیمکت‌نشین کرد. علیرضا رضایی که در ابتدای فصل جاری از باشگاه پیکان به استقلال پیوست در دیدار اول این تیم در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی از ابتدا در ترکیب استقلال به میدان رفت تا سید حسین حسینی در آن مسابقه نیمکت نشین باشد.

استراحت موقت فرهاد مجیدی به سید حسین حسینی برای میدان دادن به دروازه بان جوان تیمش هم بود اما بازی به شکلی گره خورد که استقلال پس از دریافت گل اول و زدن گل دقایق پایانی آرمان رمضانی، با تساوی مقابل تیم لیگ دسته دومی راهی وقت های اضافه و در نهایت ضربات پنالتی شود.

حالا و با وجود درخشش سید حسین حسینی درون دروازه استقلال در بازی آخر مقابل نفت مسجدسلیمان باید دید فرهاد مجیدی باز هم چنین ریسکی را انجام می دهد تا به جای دروازه بان اصلی در مسابقات حذفی از گلر دومش استفاده کند یا نه!

سید حسین حسینی در نیم فصل اول لیگ برتر ۱۱ بار برای استقلال به میدان رفت و در ۹ دیدار موفق شد دروازه تیمش را بسته نگه دارد. استقلال سه شنبه این هفته باید در مرحله یک هشتم نهایی با پیکانی روبروی شود که در لیگ برتر جزو تیم های نیمه بالایی جدول است و قطعا شرایطش با تیم دسته دومی نود ارومیه متفاوت خواهد بود.