استودیوی فراگ‌ورز (Frogwares) به‌تازگی تصاویر جدیدی از بازی Sherlock Holmes: Chapter One را به اشتراک گذاشته است. تصاویر مذکور برخی از محیط‌های این بازی را نمایش می‌دهد. Sherlock Holmes: Chapter One اثری در سبک ماجراجویی جهان باز محسوب می‌شود که گیم‌پلی آن تر...

استودیوی فراگ‌ورز (Frogwares) به‌تازگی تصاویر جدیدی از بازی Sherlock Holmes: Chapter One را به اشتراک گذاشته است. تصاویر مذکور برخی از محیط‌های این بازی را نمایش می‌دهد.

Sherlock Holmes: Chapter One اثری در سبک ماجراجویی جهان باز محسوب می‌شود که گیم‌پلی آن ترکیبی از مبارزات و حل معماها و رازهای مختلف است. وقایع این بازی در جزیره‌ای در مدیترانه دنبال می‌شود و به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، همه‌ی ماموریت‌های اصلی و چالش‌های فرعی در این بازی نتایج متفاوتی را بر اساس انتخاب‌های شما و سیستم اخلاقی درپی خواهد داشت. همچنین این بازی چند پایان متفاوت را ارائه می‌دهد. در هر ماموریت اصلی، چند مظنون مختلف وجود داشت و معمولاً شما می‌توانید هر یک از آن‌ها را به عنوان مجرم تعیین کنید. البته این امر بستگی به این دارد که چه تعداد از سرنخ‌ها را پیدا کرده‌اید.

فراگ‌ورز همانند ساخته‌ی پیشین خود یعنی عنوان The Sinking City، برای توسعه‌ی Sherlock Holmes: Chapter One نیز از موتور Unreal Engine 4 استفاده کرده است. این بازی در سال جاری میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید تصاویر جدید منتشر شده از بازی مذکور را مشاهده کنید.