شارلیز ترون به تصاویری از پشت صحنه فیلم Old Guard 2 که مراحل فیلمبرداری‌اش به تازگی آغاز شده است را به اشتراک گذاشت. بازیگران فیلم Old Guard (نگهبان کهن) باری دیگر برای به تصویر کشیدن شخصیت‌های کمیک محبوب گرگ روکا (Greg Ruka) به صحنه‌ی فیلمبرداری بازگشته‌اند....

شارلیز ترون به تصاویری از پشت صحنه فیلم Old Guard 2 که مراحل فیلمبرداری‌اش به تازگی آغاز شده است را به اشتراک گذاشت.

بازیگران فیلم Old Guard (نگهبان کهن) باری دیگر برای به تصویر کشیدن شخصیت‌های کمیک محبوب گرگ روکا (Greg Ruka) به صحنه‌ی فیلمبرداری بازگشته‌اند. شارلیز ترون (Charlize Theron) که از قضا ید طولایی در به اشتراک گذاشتن تصاویر پشت صحنه‌ی پروژه‌هایش دارد تصاویری را از خود و سایر بازیگران این فیلم را به اشتراک گذاشت.

در این تصاویر شارلیز ترون به همراه دیگر بازیگران این فیلم یعنی کیکی لین (Kiki Layne)، مروان کنزاری (Marwan Kenzari)، ماتیاس خونارتس (Matthias Schoenaerts)، چیویتل اجیوفر (Chiwetel Ejiofer)، لوکا مارینلی (Luca Marinelli) و همچنین هنری گلدینگ (Henry Golding) دیده می‌شود.

شما می‌توانید این تصاویر را از اینجا مشاهده کنید.

با موفقیت فیلم اول، ساخت دنباله‌ای برای این فیلم دو از انتظار نبود. دنباله‌ی فیلم Old Guard بر اساس فیلمنامه‌ای از خالق کمیک‌های این فرانچایز یعنی گرگ روکا در دست توسعه است. طبق شایعات منبع الهام این فیلم کمیک The Old Guard: Force Multiplied خواهد بود. تقریباً اکثر عوامل فیلم اول به جز کارگردان برای دنباله‌ی فیلم Old Guard نیز بازگشته‌اند. سکان کارگردانی فیلم دوم را ویکتوریا ماهُنی (Victoria Mahoney) برعهده خواهد داشت.

همچنین چندی پیش مشخص شد که ستاره‌ی فیلم Kill Bill (بیل را بکش)، اوما تورمن (Uma Thurman) به این فیلم پیوسته است. هر چند که نقش او در این فیلم هنوز نامشخص است. هنوز تاریخ انتشار این فیلم مشخص نشده است.

منبع: مووی وب

meysamb