در دومین روز از هفته بیست‌وهشتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در مهمترین بازی چلسی بحران زده در ورزشگاه استمفوردبریج مقابل میهمان خود تیم اورتون به نتیجه‌ای بهتر از تساوی ۲...

در دومین روز از هفته بیست‌وهشتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در مهمترین بازی چلسی بحران زده در ورزشگاه استمفوردبریج مقابل میهمان خود تیم اورتون به نتیجه‌ای بهتر از تساوی ۲-۲ دست پیدا نکرد.

چلسی با گلزنی ژوائو فلیکس در دقیقه ۵۲ پیش افتاد اما دروازه‌اش در دقیقه ۶۹ توسط عبدلایه داکور باز شد. کای هاورتس در دقیقه ۷۶ از روی نقطه پنالتی بار دیگر آبی‌های لندن را پیش انداخت اما یک دقیقه به پایان وقت‌های معمول بازی اورتون توسط الیس سیمز به گل رسید تا این بازی برنده نداشته باشد.

این هفدهمین بار در ۲۷ بازی این فصل چلسی در لیگ برتر است که تیم تحت هدایت گراهام پاتر موفق به کسب پیروزی نمی‌شود. آبی‌های لندن اکنون با ۳۸ امتیاز در رده دهم قرار دارند، یعنی ۱۱ امتیاز با رده چهارم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان، ۲۸ امتیاز با صدر جدول و ۹ امتیاز فاصله با رده پنجم برای کسب سهمیه لیگ اروپا. اورتون هم که وضعیتش دستکمی از چلسی ندارد با ۲۶ امتیاز رده پانزدهم را در اختیار دارد.