کپکام به تازگی تریلر و اطلاعاتی را در مورد دموی رایگان بعدی Resident Evil Village منتشر کرده است. این دمو که Castle Demo نام داشته...

کپکام به تازگی تریلر و اطلاعاتی را در مورد دموی رایگان بعدی Resident Evil Village منتشر کرده است. این دمو که Castle Demo نام داشته، از فردا و به مدت یک روز بر روی پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۵ قابل بازی خواهد بود.

اگر به دنبال پا گذاشتن در تالارهای Castle Dimitrescu هستید، پس فردا حتما سری به فروشگاه پلی‌استیشن بزنید. بازی‌بازان پلی‌استیشن فردا قادر خواهند بود تا دموی کوتاهی را از این بخش از Resident Evil تجربه کنند. از همین حالا هم می‌توانید دمو را دانلود کرده تا فردا در اسرع وقت مشغول تجربه‌ی آن شوید. به گفته‌ی کپکام، فلسفه‌ی طراحی مکان‌های Resident Evil Village تفاوت‌هایی با Resident Evil 7 داشته است. در Biohazard کپکام بیشتر به دنبال خلق فضاهای کلاستروفوبیک و با عمق زیاد بود. اما در Village سعی شده تا شاهد مکان‌هایی گسترده‌تر و با تنوع بیشتر باشیم.

نه تنها Ethan به مکان‌های متنوع‌تری پا خواهد گذاشت، بلکه سلاح‌های بیشتری هم برای مقابله با دشمنان خواهد داشت. هم‌چنین باید گفت که اگر این بازی را بر روی پلی‌استیشن ۵ تجربه کنید، می‌توانید از صدای سه-بعدی هم لذت ببرید. صوت سه-بعدی بر روی پلی‌استیشن ۵ باعث می‌شود تا تجربه‌ی Village عمق بیشتری داشته باشد. هم‌چنین از ویژگی‌های منحصر به فرد دوال‌سنس مثل Adaptive Triggers در Resident Evil جدید استفاده شده است. در ادامه می‌توانید تریلر این دمو را مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی Resident Evil Village در تاریخ ۷ می ۲۰۲۱ (جمعه، ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) بر روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه خواهد شد.