بازی The Witcher: Monster Slayer به تازگی بر روی دستگاه‌های IOS و اندروید عرضه شده و سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) نیز اخیراً تریلر لایو اکشن جدیدی...

بازی The Witcher: Monster Slayer به تازگی بر روی دستگاه‌های IOS و اندروید عرضه شده و سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt RED) نیز اخیراً تریلر لایو اکشن جدیدی را به این مناسبت منتشر کرده است. این بازی نقش‌آفرینی رایگان توسط اسپوکو (Spokko)، یکی از زیرمجموعه‌های شرکت سی‌دی پراجکت (CD Projekt)، تولید شده است و  از تکنولوژی AR استفاده می‌کند.

همانند Pokemon GO، بازی The Witcher: Monster Slayer نیز با بهره بردن از تکنلوژی Augmented Reality، بازی‌بازان را تشویق می‌کند تا با سفر به مکان‌های مختلف در دنیای واقعی، با هیولاًهای مختلفی مواجه شده و آن‌ها را شکست دهند. در این عنوان، بازی‌بازان در نقش یک Witcher قرار گرفته و باید با از بین بردن هیولا‌ها پیشرفت کنند.

برخی از هیولا‌ها تنها در برخی از ساعات و یا مکان‌های مشخصی قابل مشاهده هستند. این بدین معنی است که هیولا‌ها با توجه به Lore سری رفتار خواهند کرد. همچنین توسعه‌دهندگان بیش از ۱۰۰ هیولا از مجموعه‌ی The Witcher را برای عنوان The Witcher: Monster Slayer طراحی کرده‌اند. پس این بازی از نظر تنوع دشمنان نیز در وضعیت خوبی قرار دارد.

در ادامه می‌توانید بخشی از توضیحات ارائه شده توسط توسعه‌دهندگان را مشاهده کنید:

The Witcher: Monster Slayer یک بازی AR اکتشافی است که شما را برای تبدیل شدن به یک شکارچی هیولای برتر به چالش می‌کشد. با اکتشاف در دنیای واقعی اطرافتان، هر قدم شما را به بخش‌های عمیق‌تری از یک ماجراجویی تاریک فانتزی خواهد برد.

هیولا‌ها را دنبال کنید، رفتار‌ آن‌ها را یاد بگیرید و برای نبرد آماده شوید. بهترین سلاح و زره را انتخاب کرده و معجون‌های قدرتمندی را پیش از آغاز نبرد آماده کنید. با به دست آوردن تجربه و نبرد با دشمنان خطرناک‌تر، شما باید مهارت‌ها، تجهیزات و تاکتیک‌های خود را بهبود دهید تا به یک شکارچی هیولای مشهور تبدیل شوید.

علاقه‌مندان می‌توانند بازی The Witcher: Monster Slayer را هم‌اکنون از طریق فروشگاه‌های اپل و گوگل برای دستگاه‌های IOS و اندروید دریافت کنند.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P