استودیوی ریسپاون (Respawn)، طی رویداد EA Play Live 2021، تریلر فصل دهم بازی Apex Legends با عنوان Emergence را منتشر کرد.

استودیوی ریسپاون (Respawn)، طی رویداد EA Play Live 2021، تریلر فصل دهم بازی Apex Legends با عنوان Emergence را منتشر کرد.

پس از نمایش این تریلر، چاد گرنیه (Chad Grenier)، کارگردان بازی Apex Legends، روی صحنه رفت تا جزئیات آنچه بازی‌بازان انتظار دارند در Emergence ببینند، از جمله توانایی های منفعل، تاکتیکی و نهایی شخصیت جدید به نام Seer، را معرفی کند. او درباره‌ی این شخصیت گفت:

توانایی این شخصیت مانند Bloodhound، در ردیابی دشمنان است، اما به روشی متفاوت و دارای یک کیت بسیار منحصر به فرد است. بنابراین ، در حالی که هدف گیری می‌کنید، یک سنسور ضربان قلب خواهید داشت که به شما مکان حدودی دشمن را نشان می‌دهد.

گرنیه اضافه کرد که اگرچه Seer و Bloodhound هر دو ردیاب هستند، اما برای انواع متفاوت ردیابی طراحی شده‌اند.در حالی که Bloodhound ردیاب بهتری برای شکار کل تیم‌ها و آگاهی از حرکت بازیکنان در سراسر میدان جنگ است، Seer دقیق تر است و از اطلاعات دقیق‌تری استفاده می‌کند.

صداپیشه‌ی شخصیت Seer ایکه آمادی (Iké Amadi)است که سابقه طولانی در بازی های‌ویدیویی دارد.او همچنین صداپیشگی Javik در Mass Effect 3، شخصیت Lamai در Rainbow Six Siege، شخصیت Locke در Halo 5 و بسیاری از شخصیت های دیگر را نیز انجام داده است.

فصل Emergence در تاریخ ۱۲ مرداد (۳ آگست) پس اتمام رویداد Thrillseekers آغاز خواهد شد. فصل جدید همچنین بخش Ranked Arenas را معرفی می کند.