تاریخ عرضه‌ی بازی Psychonauts 2 در حال نزدیک شدن است و امروز، استودیوی دابل فاین (Double Fine) برای آماده سازی طرفداران، یک تریلر داستانی جدید را حول محور شخصیت‌ها و ماجراجویی‌های...

تاریخ عرضه‌ی بازی Psychonauts 2 در حال نزدیک شدن است و امروز، استودیوی دابل فاین (Double Fine) برای آماده سازی طرفداران، یک تریلر داستانی جدید را حول محور شخصیت‌ها و ماجراجویی‌های موجود در این عنوان، منتشر کرد.

همان‌طور که می‌دانید، Psychonauts 2 دنباله‌ای برای نسخه‌ی اول این عنوان که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد، به حساب می‌آید. این بازی توسط تیم شفر (Tim Shafer)، سازنده‌ی عناوین Grim Fandango ،Broken Age و Brutal Legend، توسعه یافته است.

در Psychonauts 2 بازی‌باز مانند نسخه‌ی اول، کنترل شخصیت Raz را بر عهده دارد. Raz که حالا به تازگی به عنوان یک روان‌پزشک فارغ‌ التحصیل شده است، توانایی های روانی زیادی مانند ورود به ذهن دیگرا را دارد.

احتمالا در جریان هستید که Psychonauts 2 یک توسعه‌ی طولانی و نسبتاً مشکل را تحمل کرده است.در ابتدا، این بازی در رویداد The Game Awards 2015 همراه یک کمپین تأمین مالی سرمایه گذاری Fig با هدف ۳٫۳ میلیون دلاری معرفی شد. سپس این کمپین به هدف مورد نظر رسید و بازی برای انتشار در سال ۲۰۱۸ برنامه ریزی شد، اما بعدا به تعویق افتاد. پس از آن استودیوی دابل فاین توسط مایکروسافت در خرداد ۱۳۹۸ (ژوئن ۲۰۱۹) خریداری شد و تاریخ انتشار جدید ۲۰۲۰ به Psychonauts 2 داده شد. جولای گذشته این تاریخ دوباره به تعویق افتاد و به سال ۲۰۲۱ موکول شد و اکنون، کمتر از یک ماه از انتشار این عنوان باقی مانده است.

دنباله‌ی مورد انتظار پلتفرمر عجیب و غریب سال ۲۰۰۵ یعنی Psychonauts، یکی از هیجان‌انگیزترین بازی‌های سال به شمار می‌رود. علی‌رغم ۱۶ سال فاصله بین عرضه‌ی دو بازی، داستان Psychonauts 2 تنها چند روز پس از بازی اول جریان دارد. با توجه به رهبری تیم شفر در این پروژه، طبیعی است که بسیاری برای این بازی هیجان‌زده باشند.

عنوان Psychonauts 2 در روز چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ (۲۵ آگست ۲۰۲۱) بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید تریلر داستانی جدیدی از این اثر را مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P