مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان تشریح کرد: ۲ تیم عملیاتی از کاشان به دنبال دریافت گزارش مب...

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان تشریح کرد: ۲ تیم عملیاتی از کاشان به دنبال دریافت گزارش مبنی بر آتش گرفتن این تریلر به کمک ۲ تیم آتش‌نشانی شهرهای نطنز و بادرود شتافتند که با حضور به هنگام نیروهای امدادی عملیات مهار آغاز شد.

روح‌الله فدائی محل بروز حادثه را محدوده عوارضی آزادراه نطنز به کاشان عنوان کرد و افزود: آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کرده و ابتدا نسبت به ایمن‌سازی محل و رفع موارد ناایمن اقدام کردند و سپس عملیات فرونشاندن شعله‌های آتش و سرد کردن مخزن تریلر آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه حادثه تلفات جانی دربر نداشت، بیان کرد: چنان که افراد حاضر در محل اظهار داشتند، راننده این تریلر حامل گازوییل در همان لحظه‌های نخستین آتش‌سوزی که از قسمت لاستیک‌های آن آغاز شده بود، برای جلوگیری از سرایت شعله‌ها به کابین خودرو، آن را از بخش مخزن جدا کرد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان اضافه کرد: مخزن تریلر آتش گسترده‌ای را شامل شده بود اما در نهایت پس از چهار ساعت عملیات، آتش‌نشانان با وجود تمهیدهای صورت گرفته، مانع از انفجار آن شدند.

نطنز در فاصله نزدیک به ۸۶ کیلومتری کاشان واقع است.

۶۱۳۶/۸۱۲۳