بازی Yakuza: Like a Dragon که در اوایل سال جاری با عنوان Yakuza 7 در کشور ژاپن منتشر شد، تغییرات زیادی را به این مجموعه‌ی محبوب آورد و گیم‌پلی آن را ت...

بازی Yakuza: Like a Dragon که در اوایل سال جاری با عنوان Yakuza 7 در کشور ژاپن منتشر شد، تغییرات زیادی را به این مجموعه‌ی محبوب آورد و گیم‌پلی آن را تقریباً به یک بازی نقش آفرینی ژاپنی با مبارزات نوبتی تبدیل کرد. همانند دیگر عناوین سبک نقش آفرینی، Yakuza: Like a Dragon نیز دارای شخصیت‌های متفاوتی است که امروز با یکی از آن‌ها یعنی Saeko Mukouda بیشتر آشنا خواهید شد.

اول از هر چیز، باید یادآوری کنیم که Yakuza: Like a Dragon با دوبله‌ی انگلیسی در مناطق آمریکا و اروپا منتشر خواهد شد. حال شرکت سگا (SEGA) تصمیم گرفته است تا اضافه شدن دوبله‌ی انگلیسی به این بازی را برجسته‌تر کند.

خانم الیزابت مکسول (Elizabeth Maxwell) که وظیفه‌ی صداگذاری یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های بازی یعنی Saeko Mukouda را برعهده دارد، در تریلر جدید بازی در مورد چالش‌های مربوط به ایفای نقش یک شخصیت جدی که در اکثر موارد نمی‌تواند احساسات خود را به درستی منتقل کند، صحبت می‌کند. مکس‌ول در صحبت‌های خود به تلاش برای ترجمه‌ برخی موارد مانند جوک‌ها توضیح داد. این موضوع منطقی به نظر می‌رسد چراکه ارائه‌ی حس طنز از طریق یک عبارت ترجمه شده از زبان دیگر کار سختی است.

در نهایت باید اشاره کنیم که خانم الیزابت مکسول صداگذار شخصیت‌های مهم بازی‌هایی نظیر Persona 5 و Astral Chain بوده و به همین خاطر ممکن است صدای او برای شما آشنا باشد.

بازی Yakuza: Like a Dragon فصل تعطیلات امسال برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این در حالی است که نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ این عنوان در تاریخی دیگر در دسترس قرار خواهد گرفت.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P