فصل ششم از بازی Apex Legends کمتر از یک هفته‌ی دیگر آغاز خواهد شد. در همین حال، اخیراً تریلری از گیم‌پلی این فصل منتشر شده است که شخصیت جدید Rampart و قابل...

فصل ششم از بازی Apex Legends کمتر از یک هفته‌ی دیگر آغاز خواهد شد. در همین حال، اخیراً تریلری از گیم‌پلی این فصل منتشر شده است که شخصیت جدید Rampart و قابلیت‌های آن را نمایش می‌دهد.

فصل ششم از بازی Apex Legends علاوه بر معرفی شخصیت Rampart، شامل یک سلاح‌، انواعی از پوسته‌ها و یک نقشه‌ی پویای جدید خواهد بود. قابلیت‌های Rampart به وی اجازه می‌دهد تا turret خود و یک پوشش تقویت شده‌ای را مستقر نماید. در این تریلر جدید، این شخصیت سه turret و یک پوشش تقویت شده را برای کمک به هم‌تیمی‌های خود مستقر می‌نماید.

مدل جالب شخصیت Rampart، پیش‌زمینه‌ی داستانی و قابلیت‌های آن باعث می‌شود تا بازی‌بازان آن را به عنوان شخصیت اصلی انتخاب نمایند. فصل ششم از بازی Apex Legends سلاح جدیدی به نام VOLT sub-machine gun را معرفی می‌کند. این تریلر جدید VOLT را در عمل نمایش می‌دهد. این سلاح با قدرت مرگ‌بار خود می‌تواند به راحتی دشمنان را نابود سازد.

یکی از موارد دیگر مربوط به این تریلر، به جزئیات سیستم جدید کرفتینگ مربوط می‌شود. برای مدت یک الی دو ثانیه، منوی سیستم کرفتینگ قابل مشاهده است که در آن ۸ آیتم مختلف با ۸ مواد گوناگون را نمایش می‌دهد. نکته‌ی جالب در مورد منوی کرفتینگ که به صورت روزانه و هفتگی قرار داده شده است؛ بنابراین این به چرخش موارد در ایستگاه کرفتینگ برای همه‌ی بازی‌بازان اشاره دارد.

سلاح turret شخصیت Rampart در مدت یک الی دو ثانیه می‌تواند همه‌ی نفرات تیم حریف را نابود سازد. ترکیب این سلاح با قابلیت کاور تقویت شده، باعث افزایش قدرت turret خواهد شد و به کابوس تیم مقابل تبدیل می‌شود.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از گیم‌پلی فصل ششم بازی Apex Legends را مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

فصل ششم بازی Apex Legends در تاریخ ۲۸ مردادماه ۱۳۹۹ (۱۸ آگست ۲۰۲۰) آغاز خواهد شد. این بازی هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و در اواخر سال جاری میلادی برروی نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.