به تازگی استودیوی فالن فلگ (Fallen Flag)، توسعه‌دهنده‌ی بازی فانتزی و سولزلایک Eldest Souls و شرکت یونایتد لیبل (United Label) که انتشار این بازی را بر عهده دارد، تریلر جدیدی را برا...

به تازگی استودیوی فالن فلگ (Fallen Flag)، توسعه‌دهنده‌ی بازی فانتزی و سولزلایک Eldest Souls و شرکت یونایتد لیبل (United Label) که انتشار این بازی را بر عهده دارد، تریلر جدیدی را برای طرفداران منتشر کرده‌اند و در کنار آن به تاریخ عرضه‌ی این اثر نیز اشاره داشته‌اند.

عنوان Eldest Souls سال گذشته در نمایشگاه جهانی Nintendo Indie معرفی شد و در آن زمان تیم توسعه اعلام کرد که این بازی تنها بر روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. حال به نظر می‌رسد قرارداد ناشر بازی Eldest Souls با شرکت نینتندو با تغییراتی همراه شده است؛ چرا که در جدیدترین تریلر این عنوان می‌توان نام پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس را نیز مشاهده نمود.

به گفته‌ی استودیوی فالن فلگ، بازی Eldest Souls عنوانی بسیار چالش برانگیز با گیم‌پلی سرعتی به شمار می‌آید و در آن بازی‌بازان با باس‌فایت‌های عجیب و غریب زیادی روبه‌رو خواهند شد. بازی‌بازان در نقش یک قهرمان گمنام قرار خواهند گرفت و باید برای یافتن خدایان باستان وارد محیط‌های مخروبه شوند و در مبارزاتی سخت و الهام گرفته از سری Dark Souls شرکت نمایند.

در بازی Eldest Souls، تمرکز سازندگان بر روی ارائه‌ی یکی از سخت‌ترین و جذاب‌ترین مبارزات با باس‌فایت‌های مختلف بوده است. پیدا کردن هر خدای باستانی و شکست آن به مانند یک چالش جدید و منحصر به فرد به شمار می‌آید و بازی‌بازان باید بر حالت‌های مختلفی از گیم‌پلی تسلط پیدا کنند.

همچنین با شکست دادن هر خدای باستانی مجموعه‌ی جدیدی از قابلیت‌ها و مهارت‌های جنگی در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. مجموعه‌ی این موارد سبب خواهند شد که افراد بتوانند سیستم مبارزات خود را به صورت کامل شخصی‌سازی نموده و با استراتژی منحصر به فرد خود باس‌فایت‌های قدرتمند را شکست دهند.

طبق اعلام استودیوی فالن فلگ، بازی Eldest Souls قرار است در تاریخ ۷ مرداد ماه ۱۴۰۰ (۲۹ ژوئیه‌ی ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس عرضه شود. در پایان شما می‌توانید جدیدترین تریلر این اثر را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p