به تازگی تریلری تازه برای انیمه Chainsaw Man منتشر شده است که اهریمن‌ها و شکارچیان اهریمن‌ها را نشان می‌دهد. استودیو ماپا به تازگی سومین تریلر رسمی برای انیمه چینسا من (Chainsaw Man) را منتشر کرده است. این تریلر تازه صحنه‌هایی خونین از این اقتباس از مانگا را...

به تازگی تریلری تازه برای انیمه Chainsaw Man منتشر شده است که اهریمن‌ها و شکارچیان اهریمن‌ها را نشان می‌دهد.

استودیو ماپا به تازگی سومین تریلر رسمی برای انیمه چینسا من (Chainsaw Man) را منتشر کرده است. این تریلر تازه صحنه‌هایی خونین از این اقتباس از مانگا را برای بیننده‌ها به تصویر می‌کشد و اهریمن‌ها و شکارچیان اهریمن‌ها را نشان می‌دهد.

انیمه و مانگای «چینسا من» داستان جهانی را روایت می‌کند که در آن، اهریمن‌ها و شکارچیان اهریمن‌ها وجود دارند و طرفین نیز به دنبال نابود کردن دیگری هستند. شیاطین و اهریمن‌ها از ترس انسان‌ها متولد می‌شوند و معمولا نیز به دنبال ایجاد بدبختی و بیچارگی هستند. با این حال، موارد استثنایی در بین آن‌ها نیز وجود دارد.

برخی از انسان‌ها قادر بودند که با این اهریمن‌ها پیوند برقرار کنند و قدرت‌های خاصی بدست بیاورند که به آن‌ها شکارچیان اهریمن گفته می‌شود. شخصیت اصلی این داستان نیز چنین فردی است. به دنجی خیانت می‌شود و در حال مرگ است و در همین حین نیز با اهریمن دست‌آموز خود به نام پوچیتا ارتباط برقرار می‌کند. این کار، او را از مرگ نجات می‌دهد و به یک فرد دو رگه انسان و اهریمن تبدیل می‌شود. او با این قدرت‌های تازه خود به سازمان شکارچیان اهریمن می‌پیوندد، سازمانی که به دنبال نابود کردن اهریمن‌ها است.

تبلیغات

در تریلر منتشر شده برای انیمه «چینسا من» به خوبی صحنه‌های اکشن و خونین به نمایش در می‌آیند و شخصیت اصلی داستان یعنی دنجی نیز نشان داده می‌شود که با اره‌برقی‌های خود اهریمن‌ها را از بین می‌برد. این تریلر همچنین دیگر کاراکترهای این انیمه را نیز به تصویر می‌کشد.

تریلر منتشر شده برای انیمه «چینسا من» را می‌توانید در ادامه مشاهده یا دانلود کنید. این انیمه برای پخش در ماه اکتبر سال جاری میلادی (مهر ماه ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده اما در حال حاضر تاریخ دقیق پخش این اثر تعیین نشده است.

منبع: کولایدر