بازی Remnant: From the Ashes یکی از عناوین سولزلایک آندرریتد به شمار می‌آید که در زمان عرضه‌اش با نقدهای مثبت بسیاری مواجه شد. هم اکنون این عنوان یک به...

بازی Remnant: From the Ashes یکی از عناوین سولزلایک آندرریتد به شمار می‌آید که در زمان عرضه‌اش با نقدهای مثبت بسیاری مواجه شد. هم اکنون این عنوان یک به‌روزرسانی برای کنسول‌های نسل نهمی دریافت کرده است که شامل بسته‌های الحاقی این عنوان نیز می‌باشد.

می توانید یک اثر بهبود یافته از این بازی را برای کنسول‌های نسل نهمی تجربه کنید. نسخه‌ی کنسول‌های نسل بعدی بازی، رزولوشن  ۴K و ۳۰ فریم بر ثانیه و حالت جانشین ۱۰۸۰ پیکسل و ۶۰ فریم بر ثانیه را ارائه می‌دهد.این عنوان از SSD سیستم‌های جدید سونی و مایکروسافت برای بارگذاری سریع‌تر استفاده می‌کند. شما می‌توانید تریلر نسخه‌ی نسل بعدی را در ادامه ببینید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P || دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P || دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Remnant : From the Ashes در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس/اس موجود است. این بازی همچنین از طریق ایکس‌باکس گیم پس نیز در دسترس مخاطبان رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس قرار دارد.