در جریان مراسم EA Play Live 2021، دو کمپانی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) و زوینک گیمز (Zoink Games)، تریلری از گیمپلی بازی Lost in Random را منتشر کردند. در تریلر منتشر شده از گیمپلی بازی Lost in Random، حالت مبارزه‌ای Dice Battle را مشاهده می‌کنیم که ترک...

در جریان مراسم EA Play Live 2021، دو کمپانی الکترونیک آرتز (Electronic Arts) و زوینک گیمز (Zoink Games)، تریلری از گیمپلی بازی Lost in Random را منتشر کردند.

در تریلر منتشر شده از گیمپلی بازی Lost in Random، حالت مبارزه‌ای Dice Battle را مشاهده می‌کنیم که ترکیبی است از تاکتیک‌های مبارزه‌ی نوبتی و لحضه‌ای. اولاو ردمالم (Olav Redmalm) کارگردان خلاق بازی در مورد عنوان Lost in Random می‌گوید که این بازی ادای احترام به Dark Fairy Tales و ویژگی‌های متحرک استاپ موشن می‌باشد که با آن بزرگ شده است. شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در زیر تماشا و در صورت لزوم، دانلود کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P

داستان بازی Lost in Random

داستان بازی Lost in Random در مورد دو خواهر به اسم‌های Odd و Even است که توسط یک شیطان، به صورت بی‌رحمانه از هم جدا شده‌اند و بازیکنان باید تلاش کنند تا آنها را به همدیگر برسانند. شخصیت Even باید با همکاری همراه خود، یعنی Dicey به دنبال خواهرش بگردد و او را نجات دهد. شخصیت Dicey یک تاس زنده می‌باشد که به شخصیت اصلی کمک می‌کند تا از رسیدن یک تاس سیاه رنگ به قلمرو پادشاهی جلوگیری کنند. این دو شخصیت علاوه‌بر حل پازل‌هایی که سر راه‌شان قرار می‌گیرد، باید در مبارزاتی هم شرکت کنند که عرصه‌ی جنگ یا هر پرتاب تاس، تغییر می‌کند.

براساس منبع این خبر، بازی Lost in Random قرار است که در تابستان سال جاری برای کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ۵، اکس باکس وان و سری ایکس و اس، نینتندو سوئیچ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. همچنین اخیراً تریلری داستانی از بازی Lost in Random منتشر شد که می‌توانید در این نشانی آن را مشاهده کنید. اگر مایلید که اطلاعات بیشتری راجب به این بازی به دست آورید، پیشنهاد می‌شود که از این نشانی بازدید کنید.