استودیوی ایزی دی (Easy Day) امروز دست به انتشار یکی دیگر از تریلرهای جالب از بازی Skater XL پرداخت. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر به همراه این تریلر باش...

استودیوی ایزی دی (Easy Day) امروز دست به انتشار یکی دیگر از تریلرهای جالب از بازی Skater XL پرداخت. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر به همراه این تریلر باشید.

از نگاه بازی‌بازان، عناوین ورزشی از پرطرفدارترین سبک‌ها به شمار می‌رود. به غیر از بازی‌های فوتبال که همه‌ی ما با آن‌ها آشنا هستیم، عناوین ورزشی دیگری نیز پس از انتشار مورد استقبال بازی‌بازان زیادی قرار می‌گیرند. Skater XL می‌تواند یکی از همین بازی‌ها باشد که در آن باید کنترل یکی از قهرمانان این رشته را به عهده گرفته و در محیط‌های مختلف به انجام اسکیت سواری بپردازید. عملکرد نسخه‌های گذشته‌ی این سری را می‌توان خوب دانست، اما ظاهرا Skater XL با اسکیت‌ها، شخصیت‌ها و امکانات متنوع، عده‌ی زیادی را سرگرم خواهد کرد. قابل ذکر است که استودیوی ایزی دی وظیفه‌ی ساخت این بازی را برعهده دارد.

امروز تریلری از سه نقشه‌ی ساخته شده‌ی بازی Skater XL به نام‌های “Grant Park”، “Hudland Training Facility” و “Streets” در دسترس قرار گرفته است. اگر قصد تجربه‌ی این بازی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم این ویدئو را از دست ندهید. Skater XL در تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۹ (۲۸ جولای ۲۰۲۰ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی نیز در حال توسعه است و تاریخ دقیق انتشار آن در آینده‌ای نه چندان دور اعلام می‌شود.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P