سرهنگ برزو مرادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: واگذاری انجام تشریفات اداری ترخیص وسایل نقلیه توقیف شده از ۲۶ مرداد به منظور سهولت در انجام روند خدمت به دفاتر خدمات پلیس وا...

سرهنگ برزو مرادی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: واگذاری انجام تشریفات اداری ترخیص وسایل نقلیه توقیف شده از ۲۶ مرداد به منظور سهولت در انجام روند خدمت به دفاتر خدمات پلیس واگذار شده است.

وی اضافه کرد: مردم می توانند از این تاریخ در سراسر استان برای ترخیص هر گونه وسیله نقلیه اعم از سواری، باری و موتورسیکلت خود به این دفاتر مراجعه کرده و خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی کردستان افزود: این اقدام به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین تسهیل در مراحل ترخیص خودرو صورت گرفته تا هموطنانی که به هر دلیلی خودرو آنها توقیف شده به نزدیک‌ترین دفتر پلیس + ۱۰ مراجعه و وسیله نقلیه توقیفی خود را ترخیص کنند.

وی با اشاره به اینکه مالکان خودروهای فاقد شکایت سیستمی و دستور قضایی می‌توانند با مراجعه به مراکز پلیس + ۱۰ نسبت به ترخیص خودرو خود اقدام کنند، ادامه داد: برای ترخیص خودرو ارائه اصل مدارک بیمه‌نامه شخص ثالث، گواهینامه رانندگی، کارت ملی مالک و شناسنامه خودرو توسط مالک الزامی است.

سرهنگ مرادی تاکید کرد: شرایط خاص ویروس کرونا همچنان در کشور و استان وجود دارد و مردم باید ضمن رعایت توصیه‌ها و دستورات بهداشتی و مراقبتی در این خصوص، از تردد و سفر غیرضروری پرهیز کنند.