شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان رضوی: به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خرا...

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان رضوی:

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان رضوی در بیانیه ای، ضمن محکوم کردن تحریم آستان قدس رضوی و بنیاد برکت که به تازگی موفق به تولید واکسن کرونا شده، اعلام کرد که این اقدام بی سابقه نشان می‌دهد که امیدواران به آمریکا باید چشمانشان را باز کنند و خوب ببینند چه اتفاقاتی پس از نشست و برخواست هایشان با شیطان بزرگ در حال رخ دادن است.

در این بیانیه است:

در تاریخ تمام سرزمین‌ها و کشور‌هایی که روزی تحت سلطه مستکبران جهان و در صدر آن‌ها، آمریکای جنایت‌کار بوده‌است، این واقعیت مشهود است که جز با صبر و استقامت و دل‌بریدن از بیگانگان نمی‌توان از موانع عبور کرد و به پیشرفت رسید.

در شرایطی که تنها چند روز به پایان دوره ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ باقی مانده است، افزودن اسامی دو فرد و شانزده نهاد ایرانی به فهرست اتباع و افراد خاص تحریم شده (SDN) توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا و اقدام علیه افراد و نهاد‌هایی که در جهت رفع تحریم‌های ناعادلانه و خدمت به جامعه اسلامی تلاش می‌کنند، نشان می‌دهد که آن‌ها حتی در آخرین لحظات عمر خود هم جز به تضعیف ملت‌های مقاوم نمی‌اندیشند.

اکنون که مردم جهان در فشار‌های اقتصادی و در گیر و دار کرونا به سر می‌برند، تحریم آستان قدس رضوی، به عنوان یک نهاد شناخته‌شده‌ی جهانی و مروج فرهنگ نورانی اسلام و نیز پیش‌گام در خدمت‌رسانی و حمایت از سایر نهاد‌های فعال خدماتی، تولیدی و درمانی و هم‌چنین تحریم مؤسسه دانش‌بنیان برکت که در جهت تولید واکسن ضدکرونای ایرانی عمل می‌کند، چیزی جز اعلام دشمنی آشکار با بشریت و نیز ملت ایران نیست. این مسئله بیان‌گر خوی گرگ‌صفتانه‌ی آن‌هاست که حتی با مردم خود هم دشمنی می‌کنند و دست به تولید واکسنی، چون واکسن فایزر زده‌اند. از دلقک‌های آمریکایی چیزی جز این انتظار نمی‌رفت، اما بدانند که نور این مشعل‌ها خاموش شدنی نیست و اثرگذاری اقدامات مجاهدانه‌ی مراکز و افراد سخت‌کوش ما تحریم‌شدنی نیست!

این اقدام بی‌سابقه نیز در کنار دیگر اقدامات بماند برای عبرت در تاریخ؛ که دشمن نه دلسوز است و نمی‌تواند باشد، بلکه خودی‌ها پاسوز این ملت و اهدافش می‌شوند. امیدواران به آمریکا چشمانشان را باز کنند و خوب ببینند چه‌ها پس از نشست و برخواست‌هایشان با شیطان بزرگ درحال رخ دادن است.

تمامی دشمنان ما در کاخ نه‌چندان سفید آمریکا و هم‌دستان‌شان در سراسر جهان بدانند که ایران باشکوه هرگز تسلیم نخواهد شد. ما از به کار بستن ظرفیت‌های داخلی حمایت می‌کنیم.

اینک تمام جهان می‌بیند که با وجود هجمه‌ها و سنگ‌اندازی‌های دشمنان، ما هم‌چنان پابرجا هستیم و آن‌ها هستند که تمدن پوشالی‌شان، در حال فرو ریختن است؛ «فَالَّذینَ کَفَروا هُمُ المَکیدون:، ولی کافران خود گرفتار نیرنگ خویش شده‌اند». ملت ایران با آخرین نمایش‌های مضحک آمریکا و هم‌پیمانانش، به عنوان الگوی جریان‌ساز عزت و اقتدار در چشم جهانیان خواهد درخشید.

در پایان، اکتفا به سخن شهید دکتر بهشتی برای ما بس، که فرمود: «به آمریکا بگویید از دست ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر...».

  • منبع خبر : snn