علی بابایی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه عصر امروز این  کمیسیون، ا...

علی بابایی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه عصر امروز این  کمیسیون، اظهار داشت: جلسه امروز با حضور مسئولان سازمان امور استخدامی پیرامون بررسی شرح وظایف این سازمان در جهت ساماندهی قراردادهای نیروی کار برگزار شد.

وی افزود: پس از بررسی های لازم مقرر شد که طرح جامع ساماندهی نیروی کار تدوین شود و در جلسات مشترک بین کمیته های تخصصی کمیسیون اجتماعی و سازمان امور استخدامی، چکش کاری شود و مشکلات این حوزه در کوتاه ترین زمان ممکن به ویژه در آستانه برنامه هفتم توسعه کل کشور ساماندهی شود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس بیان داشت: سعی بر این است که در این طرح جامع، نگرانی های نیروهای کار کاهش یابد، امنیت شغلی افزایش یافته و هزینه های دولت کاهش یابد.

نماینده ساری در مجلس تصریح کرد: افزایش امنیت شغلی، توانمندسازی نیروی انسانی در حوزههای مختلف،  سروسامان دادن به وضعیت قراردادی کارگران و ... از جمله برنامه های مهم مجلس یازدهم و کمیسیون اجتماعی است و این موارد را پیگیری می کنیم.

انتهای پیام/