دکتر جواد آقازاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد ابتلای جدید، آزمایش هفت نفر در مهاباد، پنج نفر در ارومیه، چهار نفر در میاندوآب، سه نفر در هر یک از شهرستان‌های بوکا...

دکتر جواد آقازاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این تعداد ابتلای جدید، آزمایش هفت نفر در مهاباد، پنج نفر در ارومیه، چهار نفر در میاندوآب، سه نفر در هر یک از شهرستان‌های بوکان و خوی، ۲ نفر در اشنویه و یک نفر در شهرستان‌های شاهین‌دژ، نقده، سلماس و پلدشت مثبت شده‌است.

وی اضافه کرد: در این مدت، مورد مثبتی در شهرستان‌های تکاب، سردتش، پیرانشهر، چایپاره، چالدران، ماکو و شوط گزارش نشده‌است.

وی بیان کرد: با افزایش این تعداد موارد ابتلا، تعداد مبتلایان به کرونا در ارومیه به ۱۴۴ نفر، بوکان ۵۸ نفر، خوی ۳۹ نفر و شاهین دژ ۲۶ نفر رسید.

وی بیان کرد: همچنین تاکنون ۲۴ نفر در مهاباد، ۲۳ نفر در میاندوآب، ۱۷ نفر در هر یک از شهرستان های تکاب و نقده و ۱۰ نفر در سلماس به کرونا مبتلا شده‌اند.

وی اظهار کرد: در دیگر شهرستان‌های آذربایجان‌غربی تعداد مبتلایان تک‌رقمی بوده به طوری‌که کرونای هشت نفر در هرکدام از شهرستان‌های سردشت و ماکو و ۶ نفر در هر کدام از شهرستان‌های پیرانشهر و اشنویه مثبت اعلام شده‌است.

وی بیان کرد: همچنین تاکنون چهار نفر در چایپاره، ۲ نفر در چالدران، ۲ نفر در پلدشت و یک نفر در شوط به کرونا مبتلا شده‌اند.

به گزارش ایرنا ۳۹۵ نفر در آذربایجان‌غربی به بیماری کرونا مبتلا شده و تاکنون ۲۷ نفر فوت کرده‌اند.