مهدی اسماعیلی، شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از امروز (بیست و پنجم امردادماه ۹۹)) با هماهنگی دستگاه‌های متولی، کار گندزدایی مکان‌های برگزاری آزمون ۹۹ تا قبل از برگزاری این رقا...

مهدی اسماعیلی، شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از امروز (بیست و پنجم امردادماه ۹۹)) با هماهنگی دستگاه‌های متولی، کار گندزدایی مکان‌های برگزاری آزمون ۹۹ تا قبل از برگزاری این رقابت علمی انجام خواهد شد.

وی، با بیان اینکه در شهرستان لارستان، یک هزار و ۸۴۰ داوطلب در این آزمون با هم به رقابت خواهند پرداخت، گفت: از این تعداد، ۲۱۱ داوطلب در گروه ریاضی و فنی، ۶۴۷ داوطلب در گروه تجربی، ۵۶۳ داوطلب در گروه انسانی، ۱۷۹ نفر در گروه هنر و ۲۴۰ داوطلب در گروه زبان‌های خارجی شرکت دارند.

اسماعیلی افزود: آزمون سراسری ۹۹ در روزهای چهارشنبه بیست و نهم، پنجشنبه سی‌ام، جمعه سی و یکم امردادماه و شنبه یکم شهریورماه ۹۹ همزمان با سراسر کشور، با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و با فاصله‌گذاری اجتماعی در شهرستان لارستان برگزار خواهد شد.

او بیان داشت: آزمون عمومی و اختصاصی گروه هنر بیست و نهم امرداد، گروه‌های علوم انسانی و ریاضی سی‌ام امرداد، گروه تجربی سی و یکم امرداد و زبان خارجی یکم شهریورماه ۹۹ در حوزه‌های تعیین شده برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: کارت‌های شرکت در آزمون داوطلبان‌ گروه‌های‌ آزمایشی‌ علوم‌ ریاضی‌ و فنی‌، علوم‌ تجربی‌، علوم انسانی‌، هنر و زبان های خارجی‌ به همراه راهنمای شرکت در این آزمون، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری توزیع خواهد شد که برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان لارستان افزود: کارت‌های‌ شرکت در آزمون برای‌ همه داوطلبان‌ آزمون‌ سراسری سال ۱۳۹۹ براساس‌ مندرجات‌ بند «الف‌« این‌ اطلاعیه‌ بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و داوطلبان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی می‌توانند بر اساس بند «ب» این اطلاعیه” به حوزه‌های رفع نقص کارت مندرج در جدول شماره ۲ مراجعه کنند.

وی ادامه داد: آزمون سراسری سال ۹۹ در هشت حوزه امتحانی این شهرستان برگزار می‌شود و داوطلبان باید در یک مرحله و در یک جلسه، به پرسش‌های اختصاصی و عمومی تعیین شده پاسخ دهند.

شهرستان لارستان به مرکزیت لار در فاصله ۳۸۷ کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد.