علیرضا قاسمی فرزاد روز چهارشنبه در نشست فعالان اقتصادی که هفته بازخوانی حقوق بشر که در یکی از واحدهای تولیدی ورامین برگزار شد اظهار کرد: در تاریخ جهان و از زمان کشف آمریکا توسط کریستف‌کلمپ، هر جا سخن از جنایت است، نام این کشور وجود دارد، جنایاتی که نخست با کشتار سرخپوستان آمریکا آغاز شد. ...

علیرضا قاسمی فرزاد روز چهارشنبه در نشست فعالان اقتصادی که هفته بازخوانی حقوق بشر که در یکی از واحدهای تولیدی ورامین برگزار شد اظهار کرد: در تاریخ جهان و از زمان کشف آمریکا توسط کریستف‌کلمپ، هر جا سخن از جنایت است، نام این کشور وجود دارد، جنایاتی که نخست با کشتار سرخپوستان آمریکا آغاز شد.

وی افزود: هر چه دوام و قوام آمریکا بیشتر شد، جنایات آمریکا نیز افزایش پیدا کرد و گسترش جنگ، بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی تنها گوشه‌ای از ددمنشی این کشور در جهان است.

مدیرکل هماهنگی اقتصادی استانداری تهران با اشاره به این که هر کشوری که به آمریکا امید بست جز نابودی نصیبی نداشت اظهار کرد: آمریکای جنایتکار همواره پرچمدار جنایت، قتل و غارت بوده است و ظلم و ستم شیطان بزرگ پس از پیروزی انقلاب بر هیچ کس پوشیده نیست و فراموش نمی‌شود.

قاسمی فرزاد تصریح کرد: حمایت از رژیم اشغالگر قدس و پشتیبانی از کشتار مردم مظلوم فلسطین تنها یک گوشه از تاریخ سراسر جنایت آمریکاست و در اصل هیچ نقطه‌ای از جهان وجود ندارد که حضور آمریکا منشاء خیر برای آن کشور شود.

وی با تأکید بر این که آمریکا همواره دشمن ماست و دشمن باقی می‌ماند افزود: تجربه بدعهدی آمریکا در برجام و پیمان‌شکنی دولتمردان این کشور ثابت کرد که دشمنی آنان با ایران اسلامی تمامی ندارد.

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران با اشاره به تلاش آمریکا برای اعمال تحریم‌های مجدد علیه ایران اسلامی گفت: اگر چه اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ایران اسلامی، منشاء بسیاری از گرفتاری‌ها و مشکلات اقتصادی برای کشور است ولی باعث شد تا کشور به خودباوری رسیده و تولید داخلی تقویت شود.

قاسمی فرزاد اظهار کرد: آمریکا که همواره در مواجهه با ایران اسلامی چاره‌ای جز پذیرش شکست نداشته، تلاش دارد تا با سیاه نمایی و عملیات روانی، انقلاب را از مسیر اصلی خود خارج کرده و اعتماد جامعه که مهمترین سرمایه اجتماعی نظام است را سلب کند که اگر چنین شد، دشمن به هدف خود می‌رسد.


حمایت نکردن از تولید خیانت به کشور است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران نیز در این مراسم با اشاره به این که امروز جبهه عظیم اقتصادی در مواجهه با دشمن تشکیل شده اظهار کرد: هر کس که از تولید داخلی حمایت نکند، خائن به کشور است.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی افزود: امروز جنایات آمریکا بر هیچ کس پوشیده نیست و برخوردهای وحشیانه‌ای که دولت این کشور با مردم معترض داشته باعث شده تا پرچم آمریکا در خود این کشور به آتش کشیده شود.
وی تصریح کرد: امروز جبهه عظیم اقتصادی در مقابله با زیاده‌خواهی دشمنان ایران اسلامی و در رأس آن‌ها آمریکا تشکیل شده و تولید کنندگان که در خط مقدم این جبهه قرار دارند، با وجود تمامی سختی‌های، خالصانه و با تمام توان، چرخ‌های اقتصاد کشور را به حرکت در می‌آورند.

امام جمعه موقت ورامین گفت: پیچ و خم‌های اداری به ویژه در حوزه بانک‌ها، تولیدکنندگان را زمین‌گیر کرده و لازم است تا این امور تسهیل شود.

ششم تا دوازدهم تیر، هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده است.