به گزارش امروز(شنبه) شبکه المنار، تعدادی از جوانان نبطیه روز گذشته در مراسم سیزدهمین روز محرم، اشعاری را به صورت دسته جمعی و با مضمون بیعت با امام خامنه ای قرائت کردند. همچنین در این مراسم "محمد رعد" رئیس فراکسیون "وفاداری به مقاومت" در پارلمان لبنان اظهار داشت: آمریکا نوک پیکان تروریسم و...

به گزارش امروز(شنبه) شبکه المنار، تعدادی از جوانان نبطیه روز گذشته در مراسم سیزدهمین روز محرم، اشعاری را به صورت دسته جمعی و با مضمون بیعت با امام خامنه ای قرائت کردند.

همچنین در این مراسم "محمد رعد" رئیس فراکسیون "وفاداری به مقاومت" در پارلمان لبنان اظهار داشت: آمریکا نوک پیکان تروریسم و محور شرارت است که در قالب ادعای دمکراسی، حقوق انسان و مبارزه با تروریسم هر اقدامی بخواهد در راستای نقض حقوق بشر و حقوق ملت ها به ویژه در منطقه ما انجام می دهد.

** تحریم ها ارداه ما را قوی تر می کند

رعد تاکید کرد: آمریکا حامی تروریسم و پیش از همه تروریسم صهیونیستی و تکفیری است و تروریست ها را از نقاط مختلف جهان وارد منطقه کرد تا امنیت کشورها و ملت های آن را در معرض تهدید قرار دهد با این هدف که ملت های منطقه راهی جز تسلیم در برابر ظلم و استکبار و یا مواجه شدن با جنگ و تحریم و محاصره نداشته باشند، اما ما از همین جا و در مراسم عزاداری امام حسین (ع) شعار هیهات من الذله سر می دهیم.

وی تصریح کرد: تحریم و محاصره اراده ما را قوی تر کرده و با وحدت و انسجام بیش از پیش اعلام می کنیم ذلت نمی پذیریم و سازش نمی کنیم، ما فرزندان حسین (ع) هستیم.