استودیو استرایکینگ دیستنس (Striking Distance) یک تبلیغات تلویزیونی جدید و لایو اکشن برای عنوان The Callisto Protocol منتشر کرده است. این تبلیغات، صحنه‌های بسیار وحشتناکی را به نمایش می‌گذارد که اگر منتظر بازی هستید، با حال و هوای شما سازگار است. شما می‌توانید...

استودیو استرایکینگ دیستنس (Striking Distance) یک تبلیغات تلویزیونی جدید و لایو اکشن برای عنوان The Callisto Protocol منتشر کرده است.

این تبلیغات، صحنه‌های بسیار وحشتناکی را به نمایش می‌گذارد که اگر منتظر بازی هستید، با حال و هوای شما سازگار است. شما می‌توانید تریلر مربوطه را در ادامه مشاهده کنید. بازی The Callisto Protocol در تاریخ 11 آذر 1401 (2 دسامبر 2022) برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اکس و اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و PC منتشر خواهد شد.

تبلیغات

این بازی قرار است یک Season Pass پر محتوا نیز دریافت کند که انیمیشن‌های مرگ جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. محتویات این DLC بحث‌هایی را در میان طرفداران ایجاد کرد. در پاسخ به این انتقادات، گلن اسکوفیلد (Glen Schofield) به طرفداران اطمینان داد که از هیچ محتوایی دریغ نخواهند کرد. اگر اسپویل‌ها برایتان مهم نیست، فهرست تروفی‌های بازی نیز منتشر شده است که می‌توانید در اینترنت آن‌ها را پیدا کنید.