متن تبریک شب یلدا عاشقانه، انواع دسر و کیک شب یلدا، تزیین سفره شب یلدا جدید و مدرن 1401    در این پست اختصاصی شب یلدا شما می توانید انواع متن های تبریک و دسر و کیک و ... را می توانید مشاهده...

متن تبریک شب یلدا عاشقانه، انواع دسر و کیک شب یلدا، تزیین سفره شب یلدا جدید و مدرن 1401

 

در این پست اختصاصی شب یلدا شما می توانید انواع متن های تبریک و دسر و کیک و ... را می توانید مشاهده کنید و از آن ایده بگیرید و در شب یلدا سنتی باستانی استفاده کنید. شب یلدا به زمان بین غورب آفتاب 30 آذر تا طلوع آفتاب دی ماه گفته می شود و امسال در سال 1401 شب یلدا مصادف است با 30 آذر ماه روز چهارشنبه و به تاریخ میلادی برابر است با 21 دسامبر سال 2022 که ما ایرانی ها به نزد بزرگ تر ها می رویم و این روز را در کنار هم جشن می گیرید و این سنت از گذشته تا به امروز همانند سایر رسوم ما ایرانی ها به جای مانده است. در این شب مردم کشور ایران انواع خوراکی و تنقلات را آماده می کنند و برای هم پیام تبریک این شب را به عزیزان دور و نزدیک ارسال می کنند و یک سفره یلدایی تهیه می کنند و از انار و خرمالو و فال حافظ و ... استفاده می کنند. اما امروز می توانید در این پست اختصاصب متن تبریک شب یلدا، انواع دسر و کیک، تزیین سفره شب یلدا را مشاهده کنید.


متن تبریک شب یلدا

متن تبریک شب یلدا

یلدایتان فرخنده باد.
قدمی مانده به یلدا
به شب خاطره انگیز و بلند
به سپیدی زمستان و اناری که دلش قصه ی یکرنگی هاست
یلدا یتان مبارک
******
یلدا
آخرین
دلبریِ پائیز است
مانند زنی که درست لحظهٔ رفتن،
گیسوان مشکی بلندش را باز می کند
*****
شب_یلدا بهونست🍉🍉🍉 تا قلبت تندتر بزنه، لبت به لبخند واشه و برق نگاهت حال کسی رو عوض کنه… هر لحظه‌‌ تون پر از آرامش… پر از لبخند… پر از عشق

♦️عمرتون صد شب یلدا
♦️دلتون قد یه دنیا
♦️توی این شبهای سرما
♦️یادتون همیشه با ما
♦️دل خوش باشه نصیبت
♦️غم بمونه واسه فردا
❤️🌹یلداتون مبارک🌹❤️
سرخی انار و برای قلبتون ❤
شیرینی هندوانه رو برای عشقتون ❤
و بلندی یلدارو برای خوشبختیتون آرزو میکنم ❤🍉
یلدات مبارک خواهر قشنگم
دختر قشنگم در اولین شب یلدات آرزو دارم
چشمهایت لبریز بارقه های امید
لبانت با لبخند مهر
کلامت آراسته به مهربانی
نگاهت به محبت
و زندگی به کامت باشد

شما می توانید در شب یلدا این متن ها و دلنوشته ها را برای خانواده و دوست و عشق خود ارسال کنید و یا از آن برای استوری یا وضعیت واتساپ خود استفاده کنید اما برای مشاهده متن تبریک شب یلدا بیشتر به سایت پارسی دی مراجعه کنید.


انواع دسر و کیک

انواع دسر و کیک

در شب یلدا انواع کیک و دسر و غذا های مختلف برای شام تهیه می شود که شما خانم های خانه می توانید از طریق لیست زیر انواع دسر و کیک و غذا های مخصوص شب یلدا را مشاهده کنید و برای این شب سنتی ایرانی تهیه و دور هم جمع شوید. اما برای مشاهده لیست انواع دسر و کیک به سایت پارسی دی مراجعه کنید.

تزیین سفره شب یلدا

تزیین سفره شب یلدا
در شب یلدا سفره های و میز های یلدایی متنوعی تهیه از خانم های ایرانی باسلیقه تهیه می شود و اگر به دنبال زیبا ترین و سفره شب چله هستید این پست را دنبال کنید زیرا عکس های بسیار زیبا به سبک مدرن و سنتی در آن گرد آوری شده است که می توانید ایده بگیرید. اما برای مشاهده تزیین سفره یلدا به سایت آلامتو مراجعه کنید.