استودیوی ۱۰ Chambers Collective تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی GTFO را اعلام کرد. بر این اساس، این بازی قرار است در روز ۱۸ آذرماه ۱۳۹۸ (۹ دسا...

استودیوی ۱۰ Chambers Collective تاریخ عرضه‌ی نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی GTFO را اعلام کرد. بر این اساس، این بازی قرار است در روز ۱۸ آذرماه ۱۳۹۸ (۹ دسامبر ۲۰۱۹ میلادی) به صورت دسترسی زودهنگام از طریق استیم و با قیمت ۳۴٫۹۹ دلار برای رایانه‌های شخصی عرضه شود.

بازی GTFO عنوانی در سبک اکشن اول شخص چندنفره است که می‌توان به صورت Co-Op و تا ۴ نفر به تجربه‌ی آن پرداخت. این عنوان به صورت PvE قابل بازی است و در ماموریت‌های مختلف که اغلب در محیط‌های زیرزمینی قرار دارند، باید با موجودات و هیولاهای کشنده روبه‌رو شوید و آن‌ها را از بین ببرید. در بازی GTFO، بازی‌بازان نقش زندانیانی را ایفا می‌کنند که با هر بار ورود به بازی، باید ماموریت‌های مشخص شده را انجام داده و برخی از هیولاها را نابود سازند. برخلاف اکثر بازی‌های این سبک، بازی GTFO بیشتر در مورد مخفی‌کاری و حل معماهای مختلف است.

این عنوان توسط برخی از سازندگان سابق بازی Payday 2 توسعه یافته است. استودیوی ۱۰ Chambers Collective در نظر دارد تا در این نسخه محیط‌های موجود، دشمنان و اهداف بازی را گسترش دهد. تیم سازنده قصد دارد یک مجموعه‌ی جذاب و جالب از ماموریت‌ها و محیط‌های مختلف را به کاربران ارائه دهد تا آن‌ها بتوانند از تجربه‌ی این بازی نهایت لذت را ببرند.