با این‌که ویژوال کانسپت (Visual Concept) و توکی گیمز (۲K Games) هنوز از گیم‌پلی نسخه‌‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس بازی NBA 2K21 رونمایی نکرده‌ان...

با این‌که ویژوال کانسپت (Visual Concept) و توکی گیمز (۲K Games) هنوز از گیم‌پلی نسخه‌‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس بازی NBA 2K21 رونمایی نکرده‌اند، اما از آن‌جایی که بازی قرار است در ماه آینده برروی کنسول‌های فعلی عرضه شود، به زودی قرار است شاهد نسخه‌ی دموی این عنوان باشیم.

توسعه دهندگان اخیراً در وب‌سایت رسمی NBA 2K در مورد برخی از ویژگی‌های گیم‌پلی نسخه‌ی فعلی NBA 2K21 صحبت کرده‌اند. برخی از این موارد شامل اضافه شدن ۴۰ انیمیشن jump shot landings، ارتقای تکنیک Pro Stick Shooting، تغییر کامل حرکات دریبل، اضافه شدن Shot Meter جدید و حذف کردن Quick Draw Badge می‌شوند. شما می‌توانید تریلر گیم‌پلی نسخه‌ی فعلی بازی را از این‌جا تماشا کنید.

بازی NBA 2K21 در تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ (۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا منتشر خواهد شد. همان‌طور که می‌دانید، نسخه‌ی نسل بعدی این عنوان با قیمت ۷۰ دلار در تعطیلات امسال برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس در دسترس قرار خواهد گرفت. شرکت توکی گیمز از قیمت بالای نسخه‌ی نسل بعدی دفاع کرد و در مورد «ارزش تکرار بی‌نهایت و تعداد زیاد بهبود‌ها و موارد جدید» توضیح داد.

نسخه‌ی دموی NBA 2K21 در تاریخ ۳ شهریور (۲۴ آگست) برای کنسول‌ها عرضه خواهد شد.