کنسول PSP عناوین زیبای زیادی را در اختیار کاربران و هواداران کنسول‌های دستی قرار داد. با این حال، در سال ۲۰۱۴ و با توقف تولید این کنسول، بسیاری از کاربران فرصت تجرب...

کنسول PSP عناوین زیبای زیادی را در اختیار کاربران و هواداران کنسول‌های دستی قرار داد. با این حال، در سال ۲۰۱۴ و با توقف تولید این کنسول، بسیاری از کاربران فرصت تجربه‌ی بسیاری از این عناوین را کسب نکردند. خبر خوب برای هواداران این است که یکی از این مجموعه عناوین قرار است برای کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ عرضه شود.

براساس اخبار منتشر شده، مجموعه عناوین سری Prinny قرار است در آینده‌ی نزدیک برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شود. دو بازی Prinny 1: Can I Really Be The Hero? و Prinny 2: Dawn Of Operation Panties, Dood! در تاریخ ۲۲ مهر ماه سال جاری (۱۳ اکتبر سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت.

نسخه‌ی نینتندو سوییچ مجموعه‌ی Prinny در ماه مارس معرفی شده بود و تیم سازنده امروز از تاریخ انتشار این بازی‌ها رونمایی کرده است. در کنار امکان خرید هر دو بازی به صورت مستقل، کاربران کنسول نینتندو سوییچ می‌توانند با خرید Prinny 1 & 2: Exploded and Reloaded به هر دو بازی و بسته‌های الحاقی عرضه شده برای آن‌ها دسترسی پیدا کنند.

بازی‌های مجموعه‌ی Prinny در سبک هک اند اسلش و پلتفرمر طراحی شده‌اند و در زمان عرضه برروی کنسول دستی PSP با بازخوردهای نسبتا خوب منتقدین و کاربران روبه‌رو شده بودند. خوشبختانه از زمان انتشار کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ شاهد انتشار نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عناوین کلاسیک مختلفی برروی این کنسول بودیم. اگر دو بازی مجموعه‌ی Prinny فروشی خوبی را برروی این کنسول تجربه کنند، ممکن است در آینده شاهد توسعه‌ی عناوین جدیدی از این سری باشیم.