بازی The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics برای نخستین بار در رویداد E3 2019 معرفی شد و حال سازندگان به تازگی از تاریخ انتشار رسمی این بازی رونمایی کردند. برای جزئیات بیشتر ب...

بازی The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics برای نخستین بار در رویداد E3 2019 معرفی شد و حال سازندگان به تازگی از تاریخ انتشار رسمی این بازی رونمایی کردند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics یک عنوان به سبک استراتژی نوبتی است که نخستین بار در رویداد E3 2019 شاهد معرفی و رونمایی از این بازی بوده‌ایم. این عنوان بر اساس سریالی با همین نام ساخته شده است و بازی‌بازان کتترل گروهی از شخصیت‌ها را به عهده خواهند داشت که هدف آن‌ها، مبارزه با گروه Skeksis و کمک به پیروزی گروه Gelfling است.

بازی در یک دنیای فانتزی، غیر قابل پیش بینی، خطرناک و زنده جریان دارد. همچنین میدان‌های نبرد دارای ویژگی‌های پویایی هستند که بازی‌بازان قادر خواهند بود از این ویژگی‌ها بر علیه دشمنان و به سود خود استفاده کنند. به علاوه تمام شخصیت‌های بازی قابل شخصی سازی خواهند بود و بازی‌بازان قادرند تا به ارتقای زره، توانایی و مهارت‌ شخصیت‌های بازی بپردازند. شما می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از این بازی را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

حال به تازگی تاریخ انتشار این بازی نیز مشخص شده است و بر همین اساس بازی The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics در تاریخ سه‌شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ (۴ فوریه‌ی ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.