بر اساس توییت جدید شرکت یوبیسافت (Ubisoft) به نظر می‌رسد که این کمپانی قصد اضافه کردن شمشیر‌های تک‌دست را به بازی Valhalla دارد. یکی از بزرگ‌ترین و درخواست شده‌ترین امکاناتی که دوست داران و طرفداران عنوان Assassin’s Creed Valhalla از شرکت یوبیسافت و سازندگان این بازی از زمان انتشار Valhal...

بر اساس توییت جدید شرکت یوبیسافت (Ubisoft) به نظر می‌رسد که این کمپانی قصد اضافه کردن شمشیر‌های تک‌دست را به بازی Valhalla دارد.

یکی از بزرگ‌ترین و درخواست شده‌ترین امکاناتی که دوست داران و طرفداران عنوان Assassin’s Creed Valhalla از شرکت یوبیسافت و سازندگان این بازی از زمان انتشار Valhalla تا به امروز داشته‌اند اضافه کردن شمشیر‌های تک‌دست بود تا به وسیله‌ی آن بتوانند در کنار شمشیر، سلاحی دیگر به دست گرفته و یا یک ست شمشیر و سپر داشته باشند.

با وجودی که به کمک مهارت Heavy Dual Wield می‌توان شمشیر‌های سنگین و نیازمند استفاده از دو دست (Two-Handed) را در تنها با یک دست و در کنار دیگر سلاح‌های سنگین استفاده کرد، اما به علت وزن زیاد این شمشیر‌ها، حرکت دادن آن‌ها به نسبت آهسته بوده و به هیچ وجه لذت و سرعت استفاده از یک شمشیر سبک را القا نمی‌کند.

شرکت یوبیسافت پیش از انتشار این توییت، در ماه جوئن درمورد اضافه نمودن شمشیر‌های تک‌دست صحبت کرده بود. خانم کارن لی (Karen Lee) به نمایندگی از استودیو‌ی یوبیسافت مانتریال (Ubisoft Montreal) گفته بود:

ما علاوه بر تغییرات و امکاناتی که خودمان به Assassin’s Creed Valhalla اضافه می‌کنیم، به نظر و درخواست‌های جامعه‌ی بازی‌بازان و طرفداران Valhalla نیز اهمیت می‌دهیم. به طور مثال قصد داریم تا در هفته‌های آتی شمشیر‌های تک‌دستی را به بازی اضافه کنیم.

Valhalla

سازندگان Assassin’s Creed Valhalla در حساب توییتر Assassin’s Creed نوشتند:

نظرتان چیست که در به روزرسان بعدی این بازی شمشیرهای تک‌دست را به آن اضافه کنیم؟

طبق گزارش یوبیسافت در ماه آپریل، از این به بعد فاصله‌ی بین انتشار به روزرسان‌های این بازی بیشتر خواهد شد تا بر کیفیت محتوای این به روزرسان‌ها افزوده شود.

این شرکت خبر داده بود که به علت عدم رضایت دارندگان این عنوان از کیفیت برخی از بهینه‌ ساز های منتشر شده، فواصل بین انتشار بهینه ‌ساز‌های جدید از ۴ هفته یکبار به هر ۵ هفته تغییر خواهد کرد تا به تیم سازنده فرصت «انجام آزمایشات دقیق‌تر و برطرف سازی ایرادات» داده شود.

یوبیسافت در این مورد بیان داشت:

تلاش تیم ما در جهت جلب رضایت مشتریان و خریداران بازی‌های یوبیسافت بوده و ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا برای شما بهترین تجربه‌ی ممکن را فراهم کنیم. متاسفانه به روزرسان‌های اخیر برای برخی عناوین جدید یوبیسافت پایین‌تر از حد انتظار شما و استاندار‌های یوبیسافت بوده‌اند و ما نیز از این موضوع آگاهیم.

ماه گذشته کارن لی اعلام کرد که پشتیبانی تیم از Valhalla در سال ۲۰۲۲ نیز ادامه داشته و همچنان محتویات اضافی جدیدی برای انتشار در سال ۲۰۲۲ برای این عنوان در نظر گرفته شده است. خانم لی اظهار داشت:

برای اولین بار در تاریخ مجموعه‌ی Assassin’s Creed، ما قصد ادامه‌ی کامل پشتیبانی بازی را در سال دوم پس از انتشار آن نیز داریم.

اولین بسته‌ی الحاقی Valhalla به نام Wrath of the Druids در ماه مه منتشر شده و دومین بسته‌ به نام The Siege of Paris تابستان امسال در دسترس قرار خواهد گرفت.

یوبیسافت در کنار توسعه‌ی این اثر، دارد بر روی بازی Assassin’s Creed Infinity نیز کار می‌کند. Infinity یک بازی آنلاین در جهانی بزرگ بوده که با گذشت زمان تغییر و پیشرفت خواهد کرد.