با کم حجم بودن به‌روزرسانی جدید بازی Watch Dogs: Legion برای پلی استیشن ۵ نسبت به دیگر سیستم‌ها، تکنولوژی فشرده‌سازی این کنسول باری دیگر مورد تحسین قرار گرفت....

با کم حجم بودن به‌روزرسانی جدید بازی Watch Dogs: Legion برای پلی استیشن ۵ نسبت به دیگر سیستم‌ها، تکنولوژی فشرده‌سازی این کنسول باری دیگر مورد تحسین قرار گرفت.

قابلیت فشرده‌سازی کراکن (Kraken) کنسول پلی‌استیشن ۵، یکی از معدود قابلیت‌های جدید این دستگاه است که تاثیرش را به راحتی می‌بینیم. بازی‌ها یا به‌روزرسانی‌های بسیاری را دیدیم که به لطف کراکن، نسبت به سیستم‌های دیگر دارای حجم بسیار کمتری در پلی‌استیشن ۵ هستند. با انتشار به‌روزرسانی جدید بازی Watch Dogs: Legion، باری دیگر عملکرد عالی این تکنولوژی نمایان شد.

به‌روزرسانی ۵/۶ بازی Watch Dogs: Legion، دارای حجمی ۳/۲ گیگابایتی برای کنسول پلی‌استیشن ۵ است که نسبت به تمام پلتفرم‌های دیگر اختلافی چشم‌گیر دارد. سایز این آپدیت روی سیستم‌های ایکس‌باکس سری ایکس/اس ۴۰/۲ گیابایت، برای پلی‌استیشن ۴ معادل ۲۶/۶، ایکس‌باکس وان ۲۳/۸ گیگابایت و برای رایانه‌های شخصی و استیدیا ۲۵/۹۸ گیگابایت است. البته که امکان دارد بخشی از این تفاوت ناشی از کارکرد این آپدیت‌ها بر کنسول‌های مختلف باشد، اما نمی‌توان عملکرد فوق‌العاده تکنولوژی کراکن را منکر شد.

این به‌روزرسانی برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر شده و قابل دریافت است.