استودیوی سازنده‌ی بازی Mass Effect: Legendary Edition همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی مربوط به این عنوان را در دسترس قرار...

استودیوی سازنده‌ی بازی Mass Effect: Legendary Edition همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی مربوط به این عنوان را در دسترس قرار داد. این به‌روزرسانی مشکلات زیادی در بازی را برطرف می‌کند.

شرکت بایوور (Bioware) که در گذشته به‌روزرسانی‌هایی را برای بازی Mass Effect: Legendary Edition عرضه کرده بود، امروز هم دست به کار شد و یکی دیگر از آن‌ها را به دست هواداران رساند. این به‌روزرسانی ایرادات موجود در گیم‌پلی هر سه نسخه را برطرف می‌کند. ظاهرا در روزهای گذشته، طرفداران با مشکلاتی مواجه شده بودند. آن‌ها از تیم سازنده درخواست داشتند تا به رفع این نواقص بپردازد که خوشبختانه همین اتفاق هم رخ داد. اکنون آن‌ها می‌توانند با خیال راحت‌تری این عنوان را ادامه دهند و از تجربه‌ی آن لذت ببرند.

ظاهرا برخی از قسمت‌های بازی Mass Effect: Legendary Edition بیش از حد تاریک می‌شد و بازی‌بازان نمی‌توانستند چیزی را به خوبی ببینند. این مشکل هم برطرف شده است و طرفداران دیگر نگران آن نیستند. همچنین این به‌روزرسانی منتج به بهبود کیفیت و رفع برخی ایرادات جزئی در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی هم می‌شود. پس در صورتی که از دوستداران این بازی هستید، اعمال این به‌روزرسانی را از یاد نبرید. بدون شک این برای تیم سازنده پایان کار نیست و آن‌ها برنامه‌هایی برای آینده‌ی این اثر خواهند داشت.

Mass Effect: Legendary Edition را باید عنوانی در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی به حساب آورد که چندی پیش بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و مورد استقبال علاقه‌مندان به این فرنچایز نیز قرار گرفت. در منوی این بازی سه نسخه از سری Mass Effect به چشم می‌خورد که تجربه‌ی هر یک می‌تواند خاطرات افراد زیادی را زنده کند. گفتنی است که دو شرکت بایوور و الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته‌اند.