استودیوی فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) همان‌طور که در روزهای قبل وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Hood: Outlaws & Legends را در اختیار...

استودیوی فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) همان‌طور که در روزهای قبل وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Hood: Outlaws & Legends را در اختیار هواداران قرار داد. این به‌روزرسانی بیشتر روی رفع برخی از مشکلات تمرکز دارد.

به نقل از تیم سازنده و ناشر، میزان برخی از قتل‌ها در به‌روزرسانی جدید بازی Hood: Outlaws & Legends کمتر شده است؛ چرا که بازی‌بازان کمی را مشاهده می‌کردید که می‌توانستند در بخش‌های مختلف آن به پیروزی برسند. آمارها نشان می‌دهند که با بازی سختی مواجه بودیم و تیم سازنده قصد داشت که این میزان سختی را کمی پایین بیاورد که ظاهرا در این کار به موفقیت رسیده است. همچنین در روزهای اخیر ایرادات زیادی در گیم‌پلی بازی به چشم می‌خورد که بازی‌بازان آن‌ها را گزارش داده بودند. درصد قابل توجهی از این نواقص برطرف شده‌اند تا بتوان بهتر از قبل به تجربه‌ی آن ادامه داد. شرکت سازنده اعلام کرده است که برطرف‌سازی سایر مشکلات این عنوان در دستور کار قرار دارد و طرفداران به زودی خبرهای خوبی را خواهند شنید.

Hood: Outlaws and Legends را باید عنوانی در سبک اکشن به صورت چندنفره دانست که تجربه‌ی آن با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. در این بازی باید به انتخاب شخصیت دلخواه خود پرداخته و با استفاده از سلاح‌ها و آیتم‌های فراوان، نبردهای هیجان‌انگیزی را با دیگر کاراکترها تجربه نمایید. پس در صورتی که از دوستداران این عناوین هستید، این بازی نیز می‌تواند گزینه‌ی ایده‌آلی برایتان باشد. گفتنی است که دو شرکت سومو نیوکسل (Sumo Newcastle) و فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

بازی Hood: Outlaws and Legends در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس قابل تجربه است. در صورت دریافت اخبار بیشتر در خصوص این اثر، ان‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.