تیم سازنده‌ی بازی جالب Dead Cells امروز از عرضه‌ی یک بسته‌الحاقی تحت عنوان The Bad Seed برای این عنوان خبر داد. اگر از علاقه‌مندان به این بازی هستید، ما...

تیم سازنده‌ی بازی جالب Dead Cells امروز از عرضه‌ی یک بسته‌الحاقی تحت عنوان The Bad Seed برای این عنوان خبر داد. اگر از علاقه‌مندان به این بازی هستید، ما را در ادامه همراهی کنید.

Dead Cells از سری عناوین مهیج به سبک پلتفرمر است که در آن باید با شخصیتی دوست‌داشتنی همراه شده و در نبرد با دشمنان خود جان سالم به در ببرید. سلاح‌ها و امکاناتی هم در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در مواقع مناسب از آن‌ها استفاده کنید. سازندگان نیز هر چند وقت یک بار دست به انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلف می‌زنند تا رضایت طرفداران جلب شود. قابل ذکر است که استودیوی موشن تویین (Motion Twin) وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی مذکور را برعهده دارند. ماه گذشته یک به‌روزرسانی برای نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی منتشر شد که اطلاعات بیشتر را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

طبق اعلام موشن تویین، جدیدترین بسته‌الحاقی بازی Dead Cells با نام The Bad Seed اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت. این بسته دشمنان، سلاح‌ها و حالت جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. بازی‌بازان در حالت جدید باید با باس‌های بخش اصلی به صورت همزمان جنگیده و آن‌ها را یکی پس از دیگری از میان بردارند. هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی The Bad Seed مشخص نیست اما در صورت دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند. Dead Cells هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.