...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، «عباسعلی بهاری»  شامگاه (13 آذر) آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره ی ملی خوشنویسی رضوی در استان اظهار کرد: جشنواره رضوی تاکنون فراز و فرودهای بسیاری در طی این سالها داشته است و خراسان جنوبی در ابتدای این جشنواره را با  برگزاری جوانه های شعر رضوی آغاز کرده است.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه استان چندین بار میزبان جشنواره نقاشی‌خط رضوی بوده و امسال هم جشنواره خوشنویسی رضوی در استان برگزار شد، گفت: هدف از برگزاری هر جشنواره به بلوغ رساندن و کمال آن هنر در یک منطقه است که  فراز و فرودهای برگزاری جشنواره‌ها رسیدن به این مهم را با مشکل رو به رو می‌کند.

وی با بیان اینکه  برگزاری جشنواره خوشنویسی رضوی باید در خراسان جنوبی پایدار و ماندگار شود، افزود: اساتید برجسته و بزرگ خوشنویسی مانند مهدی اسماعیلی مود  در این استان فعالیت دارند.

بهاری خطاب به متولیان برگزاری جشنواره رضوی، تاکید کرد: باید برگزاری کامل جشنواره ها به بخش خصوصی و سازمانهای مردم نهاد واگذار شود و دستگاه های اجرایی به بحث نظارتی خود بازگردند و این کارها را به مردم و انجمن ها بسپارند.

پایان پیام/375

ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|