خبرورزشی - وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال در هفته هایی که به دلیل مصدومیت قادر به همراهی آبی پوشان نبود دیدار رفت تیمش مقابل پیکان در بازی هفته نهم را از دست داد. مسابقه‌ای...

خبرورزشی -

وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال در هفته هایی که به دلیل مصدومیت قادر به همراهی آبی پوشان نبود دیدار رفت تیمش مقابل پیکان در بازی هفته نهم را از دست داد. مسابقه‌ای که با نتیجه ۳ بر صفر به سود استقلال به پایان رسید.

کاپیتان استقلال پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت توانست در دیدار مقابل مس رفسنجان و نفت مسجد سلیمان در ترکیب استقلال به میدان برود و برای بازی دوباره با پیکان  در شرایط مطلوب است و به احتمال زیاد در این دیدار از ابتدا در ترکیب تیمش به زمین خواهد رفت.

وریا غفوری در جریان دیدار استقلال مقابل صنعت نفت آبادان در هفته هفتم لیگ برتر دچار پارگی داخلی عضله همسترینگ شده و ۶ بازی در لیگ برتر و یک مسابقه در جام حذفی را از دست داد تا نزدیک به نیمی از مسابقات فصل جاری فوتبالی تا این مرحله را دور از ترکیب اصلی این تیم سپری کرده باشد.

کاپیتان غفوری در دیدار مقابل مس رفسنجان و نفت مسجد سلیمان نیز به ترتیب ۳۶ و ۴۵ دقیقه در ترکیب تیمش به میدان رفت اما بدون هیچ مشکلی کنار هم‌تیمی‌هایش بازی کرد.