محمد صادق کوچک‌زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تهیه و پخش چند مستند در خصوص شهید آوینی و شهید ذوالفقاری، پخش کلیپ‌های محتوایی در خصوص هنر اسلامی، رونمایی از ۱۰ کتاب و گفت و...

محمد صادق کوچک‌زاده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تهیه و پخش چند مستند در خصوص شهید آوینی و شهید ذوالفقاری، پخش کلیپ‌های محتوایی در خصوص هنر اسلامی، رونمایی از ۱۰ کتاب و گفت و گو با هنرمندان اهم برنامه‌هاست .

وی ادامه داد: اجرای برنامه رفیق آسمانی در خصوص شهدای انقلاب اسلامی، غبارروبی قبور مطهر شهدا در یک محل با تعداد محدود و رعایت نکات بهداشتی، معرفی شهدای هنرمند و تهیه و انتشار مطالب مورد نیاز مردم و جوانان در ارتباط با فرهنگ و هنر اسلامی پیش‌بینی شده است .

این مسوول اظهار کرد: هفته هنر اسلامی به یاد شهیدان به خصوص شهیدسید مرتضی آوینی فرصتی مناسب برای انعکاس فعالیت‌های یکساله این نهاد فرهنگی هنری و مرور برنامه و استفاده از فضای مجازی و رسانه‌های گروهی در انتقال ارزش‌های نظام اسلامی است .

کوچک‌زاده تصریح کرد: انتشار و انعکاس رویدادهای فرهنگی، هنری و ادبی استان و اطلاع‌رسانی آن در فضای مجازی و رسانه‌های گروهی یک رسالت مهم در شرایط کرونایی و موجب معرفی این نهاد و انتقال اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی در این بخش مهم است .

وی به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و از هنرمندان متدین و فداکار یزد خواست با با خلق آثار تاثیرگذار و امیدآفرین با زبان هنر، مروج مصرف کالاهای داخلی و به تحقق شعار امسال کمک کنند که نقش مهمی در تولید و اشتغال جوانان دارد.

بیستم فروردین‌ به مناسبت سالگرد شهادت سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی به عنوان روز هنر انقلاب اسلامی نامگذاری شده و سرآغاز هفته هنر انقلاب اسلامی است.