در سه ماهه اول امسال انجام شد؛
برقراری ۲۲۰۰ تماس با اورژانس اجتماعی بیرجند
رئیس اورژانس اجتماعی خراسان جنوبی آمار تماس های مردم با این مرکز در سال گذشته را چهار هزار و ۵۰۰ تماس عنوان کرد و گفت: این تماس ها در سه ماهه اول سال جاری به ۵۰ درصد کل تماس های سال گذشته رسید.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بیرجند، «عباسعلی بهاری» مدیرکل دفتر اجتماعی استانداری خراسان جنوبی به همراه «نفیسه نخعی» مدیرکل امور بانوان استانداری، «علی عرب نژاد» مدیرکل بهزیستی استان از قسمت های مختلف مجتمع حمایتی الزهرا (س) بیرجند بازدید کردند.

 

رئیس اورژانس اجتماعی خراسان جنوبی و رییس این مجتمع گفت: نیروی انسانی شاغل در اورژانس اجتماعی بیرجند 45 نفر هستند که 20 نفر آنها در سه شیفت کاری پاسخگوی تماس‌ها و اعزام‌ها هستند.

 

«حسین اردنی» تخصص نیروها و تحصیلات مرتبط کارشناسان و فوریتی بودن خدمات را جزء نقاط قوت اورژانس اجتماعی عنوان کرد.

 

وی آمار تماس های مردم با مرکز اورژانس اجتماعی در سال گذشته را چهار هزار و ۵۰۰ تماس عنوان کرد و گفت: این تماس ها در سه ماهه اول سال جاری به ۵۰ درصد کل تماس های سال گذشته رسید.

 

اردنی دلیل افزایش تماس‌ها را بیماری کرونا و اتصال تماس‌های استان به مرکز بیرجند اعلام کرد و درخصوص تعداد اعزام تیم سیار گفت: ۳۰ درصد تماس‌ها منجر به اعزام تیم سیار می‌شود.

 

به گفته وی، آسیب‌های کودک آزاری و اختلاف خانوادگی به ترتیب در رتبه اول و دوم علت تماس‌ها در سال گذشته قرار داشتند که در سه ماهه اول سال‌جاری جای این دو آسیب عوض شده است.

 

 

پایان پیام/70

ضمیمه :

کلید ‫واژه‌ها:

|

|

|

|

|