پارما در این دیدار که درورزشگاه «تاردینی» برگزار شد به دیدار آ.اس رم رفت  و این تیم را در پایان با گل های «ماتیو اسپرو کاتی» و «آندریاس کرنلیوس» که به ترتیب در دقایق 68 و 3+90 به ثمر رساند برابر میهمان خود به پیروزی رسید. پارما با کسب این برتری ارزشمند و سه امتیاز آن 17 امتیازی شد و با سه...

پارما در این دیدار که درورزشگاه «تاردینی» برگزار شد به دیدار آ.اس رم رفت  و این تیم را در پایان با گل های «ماتیو اسپرو کاتی» و «آندریاس کرنلیوس» که به ترتیب در دقایق 68 و 3+90 به ثمر رساند برابر میهمان خود به پیروزی رسید.

پارما با کسب این برتری ارزشمند و سه امتیاز آن 17 امتیازی شد و با سه پله صعود در جدول رده بندی سری آ  به جایگاه هشتم نقل مکان کرد.

شادمانی بازیکنان پارما پس از به ثمر رسیدن گل دوم تیمشان به آ.اس رم

اما آ.اس رم با قبول این شکست همچنان با 22 امتیاز در جایگاه ششم باقی ماند.

این درحالی است که یوونتوس مدافع عنوان قهرمانی این لیگ  که با 29 امتیاز در  جایگاه دوم جدول رده بندی سری آ قرار دارد در حساس ترین دیدار این هفته تا دقایق دیگر با آ. ث میلان دیدار خواهد کرد و در صورت برتری به رده نخست این جدول صعود خواهد کرد.

هم اکنون تیم اینترمیلان با 31 امتیاز در صدر این رقابت ها ایستاده است و تیم لاتزیو با 24 امتیاز درجایگاه سوم این رقابت ها قرار دارد.