به نظر می‌رسد که شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) قصد دارد فرنچایز Elden Ring را فراتر از بازی‌های ویدیویی به مخاطبین خود ارائه دهد. آقای یاسوئو میاکاوا (Yasuo M...

به نظر می‌رسد که شرکت باندای نامکو (Bandai Namco) قصد دارد فرنچایز Elden Ring را فراتر از بازی‌های ویدیویی به مخاطبین خود ارائه دهد.

آقای یاسوئو میاکاوا (Yasuo Miyakawa)، رئیس کمپانی باندای نامکو، در وبسایت رسمی این شرکت پیرامون پتانسیل Elden Ring فراتر از یک بازی ویدیویی و ورود آن به مدیوم‌های دیگر سخن گفت. او در این باره توضیح داد:

ما ELDEN RING را نه تنها به عنوان یک بازی ویدیویی بلکه در قالب‌ها و مدیوم‌های دیگر توسعه خواهیم داد تا دلربایی و جذابیت دنیای خلق شده را به تمامی طرفداران خود در سرتاسر جهان نشان دهیم. ما به حمایت‌های شما امید داریم.

هنوز به طور واضح مشخص نیست که چنین بیانیه‌ای دقیقاََ به چه معنا است، اما مطمئناََ باندای نامکو در این اثر پتانسیل‌های خاصی را دیده است که قصد دارد آن را فراتر از یک بازی ویدیویی گسترش دهد. ممکن است که در آینده شاهد فیلم‌های سینمایی، انیمه، مانگا یا رمان‌هایی مرتبط با این اثر باشیم.

در بخش دیگری از کنفرانس مطبوعاتی، آقای هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki)، کارگردان بازی، متذکر شد که دنیای بازی “بر اساس افسانه‌های نوشته شده از سوی جورج آر.آر مارتین” شکل گرفته است، بنابراین مطمئناََ با پایه‌ و اساسی روبه‌رو هستیم که می‌تواند وارد قالب‌های دیگر نیز بشود.

شما می‌توانید از اینجا آخرین اطلاعات منتشر شده پیرامون بازی Elden Ring را بخوانید.

عنوان Elden Ring در تاریخ ۱ بهمن ۱۴۰۰ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۲) برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.