تنها یک ماه تا انتشار Psychonauts 2 باقی مانده و به همین خاطر، اخیراً اطلاعات بیشتری از این عنوان جذاب منتشر شده است. به لطف تجربه‌ی Psychonauts 2 توسط برخی از رسانه‌ها، جزئیات جالبی را در مورد کیفیت اجرایی بازی به دست آورده‌ایم. پس از چندین سال انتظار و اهدا...

تنها یک ماه تا انتشار Psychonauts 2 باقی مانده و به همین خاطر، اخیراً اطلاعات بیشتری از این عنوان جذاب منتشر شده است. به لطف تجربه‌ی Psychonauts 2 توسط برخی از رسانه‌ها، جزئیات جالبی را در مورد کیفیت اجرایی بازی به دست آورده‌ایم.

پس از چندین سال انتظار و اهدای کمک‌های مالی به دابل فاین پروداکشنز (Double Fine Productions) برای ساخت دنباله‌ی Psychonauts، این استودیو بالاخره ساخته‌ی مورد انتظار خود را در ماه آینده منتشر خواهد کرد. حال پس از انتشار یک ویدیوی طولانی از گیم‌پلی Psychonauts 2 و همچنین تریلر داستانی آن، حالا شاهد انتشار جزئیات مربوط به کیفیت اجرایی بازی بر روی پلتفرم‌های مختلف هستیم.

این طور که به نظر می‌رسد، بازی Psychonauts 2 به خوبی برای تمام دستگاه‌ها از جمله کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، به خوبی بهینه شده است. با توجه به انتشار یک نسخه‌ی اختصاصی برای کنسول‌های نسل بعدی مایکروسافت، ایکس‌باکس سری ایکس و اس می‌توانند ساخته‌ی دابل فاین را با حداکثر نرخ فریم ۱۲۰ اجرا کنند. علاوه بر این، Psychonauts 2 بر روی ایکس‌باکس‌های جدید از نرخ فریم ۶۰ و قابلیت‌های HDR و VRR نیز پشتیبانی می‌کند.

از طرف دیگر، کاربران رایانه‌های شخصی نیازی نیست نگران محدودیت نرخ فریم و پشتیبانی از VRR در Psychonauts 2 باشند. با این حال، خبر بد این است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی از HDR پشتیبانی نمی‌کند.

در نهایت، لازم به ذکر است که Psychonauts 2 تنها برای کنسول نسل قبل سونی منتشر خواهد شد؛ به عبارت دیگر، بازی‌بازان باید این عنوان را از طریق قابلیت پشتیبانی از نسل قبل بر روی پلی‌استیشن ۵ اجرا کنند. این موضوع سبب شده است تا عدم پشتیبانی از HDR و VRR در نسخه‌ پلی‌استیشن ۴، بر روی کنسول جدید سونی نیز وجود داشته باشد. علی رغم کمبود‌های ذکر شده، بازی Psychonauts 2 با نرخ فریم ۶۰ بر روی پلی‌استیشن ۵ قابل اجرا خواهد بود.

بازی Psychonauts 2 در تاریخ  (۲۵ آگست ۲۰۲۱) برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.